Poloha a dosažitelnost

Červený Kostelec, střed kraje Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Město Červený Kostelec leží v malebném východním podhůří Krkonoš na hranici okresů Náchod a Trutnov. Území města se rozkládá v členitém podhorském terénu na jihozápadních svazích Jestřebích hor v nadmořské výšce cca 400 metrů a je přirozeným východiskem do jednoho z nejkrásnějších krajů České republiky, kraje Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Tato oblast nabízí pestré sportovní vyžití v zimě tak v létě. V letním období je zde rozsáhlá možnost pěší turistiky a cykloturistiky. Milovníky pěší turistiky potěší bezpočet značených turistických cest , z nichž nejznámější vedou na Jestřebí hory, Broumovské stěny a do nezapomenutelně krásných Adršpašsko - Teplických skal. Mezi nejnavštěvovanější místa zimního období patří Krkonoše (Sněžka 1603 m.n.m.), Orlické hory a již zmíněné Jestřebí hory - místo, protkané hustou sítí běžeckých tratí. Velké uplatnění zde najdou také milovníci sjezdovek.

  Vybavení a služby

Samostatný apartmán s vlastním vchodem, zahradou a parkováním u domu. K dispozici máme 6 lůžek. Ložnice se dvěmi jednolůžky + jedním dvojlůžkem, druhá místnost je vybevena též jedním dvojlůžkem. Obývací pokoj je zařízen barevnou TV, rádiem, dále krbovým koutem s možností topení. Hostům nabízíme kuchyňský kout s elektrickým sporákem, grilem, troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC. Všechny místnosti jsou vytápěny ústředním topením. Venkovní prostor za domkem nabízí možnosti posezení s tábořištěm nebo s grilem. Obchod s potravinami je vzdálen 200m, nejbližší restaurace s možností stravování přibližně 300m.

  Rekreace a služby v okolí

Tipy na výlet do blízkého okolí - CHKO Broumovsko, CHKO Orlické hory, Jestřebí hory, okolní města, Krkonošeský Národní Park. Více na http://www.sweb.cz/jan.vlcek1/image/okoli1.htm

Zpět


TOPlist
  Apartmán Josef Vlček Červený Kostelec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Josef Vlček
Ceník ubytování a stravování