TOPlist

Apartmán Horní Lipová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány v Horní Lipové pod Pyšnou loukou, 4km pod Ramzovským sedlem, 7km od města Jeseník. Dostupnost autem, vlakem, autobusem.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaný apartmán s novým moderním vybavením 2+KK o velikosti 48m2. Předsíň s věšákovou stěnou, botník. Koupelna: sprchový kout, umyvadlo, WC, podlahové topení, sušák na prádlo. Ručníky. Kuchyň: mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toustovač, el.sporák s horkovzdušnou troubou. Lednice s mrazicím boxem. Obývací pokoj: manželská postel, rozkládací sedačka s dvoulůžkem, obývací stěna s úložnými prostory. TV se satelitním příjmem, wifi. Prostorná sklepní kóje na úschovu kol, lyží, kočárku.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Značené cyklotrasy, běžecké a turistické trasy přímo u domu. Lyžování: Ramzová/Šerák 4km, Petříkov 6km, Miroslav 3km (skibus). Běžky: na upravované trasy se dá napojit přímo u domu. Cyklo: Lipovské stezky - trail centrum, Rychlebské stezky. Blízké okolí: Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, Lesní bar, město Jeseník.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz