TOPlist

Apartmán Deštné v Orlických horách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Do Deštného v OH se dostanete ze čtyř směrů: • Po hlavních silnicích z Dobrušky, Rychnova nad Kněžnou a Orlického Záhoří (z Polska) • Po silnici nižší třídy vedoucí přes hory od Rychnova nad Kněžnou, v zimě nedoporučujeme, bývá obtížně sjízdná. Hlavní doporučené příjezdové směry z ČR: • Praha – Hradec Králové – Opočno pod Orl. H. – Dobruška – Deštné v Orl. H. • Brno – Svitavy – Rychnov nad Kněžnou – Solnice – Deštné v Orl. H. • Olomouc – Mohelnice – Svitavy (po obchvatu) – Rychnov nad Kněžnou – Solnice – Deštné v Orl. H. (pozn.: tato trasa je o cca 10km delší než nejkratší trasa (Mohelnice – Zábřeh – Štíty – Králíky – přes Polsko do Orlického Záhoří) avšak je časově a sjízdností, zejména v zimě, nejvhodnější • Vedou sem hlavní komunikace od města Dobruška a Rychnov nad Kněžnou. Přes hřeben se lze do Deštného dostat po upravované komunikaci z Orlického Záhoří.
Vybavení a služby
Umístění - 3.poschodí apartmánového domu přímo pod sjezdovkami (vlek vzdálen 30m). Orientace pokojů – jih (výhled na sjezdovky a lyžařskou školu). Rozvržení – 2kk, balkon, garáž. Kapacita – 4 dospělé osoby (možné 2 dětské přistýlky, tj. kapacita až 6 osob). Parkování – garáž a stání před garáží (tzn. parkovaní pro 2 automobily). Vybavení: 2x manželská postel s ložním prádlem (v každé místnosti jedna), kuchyňská linka (dřez, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, lednice, myčka na nádobí, rychlovarná konvice, základní nádobí pro stravování a vaření), koupelna se sprchovým koutem a WC. Televize, hifi, DVD. V domě je výtah. Pobyt domácích zvířat není v apartmánu povolen. Kouření pouze na balkoně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areál Deštné v Orlických horách se nachází na svazích Zimního kopce (883m n.m). K dispozici je zde cca 5 kilometrů sjezdových tratí různých délek a obtížností s možností nočního lyžování, sedačková lanovka, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola. V Deštném není lékárna. Volně prodejná léčiva lze nakoupit ve stánku suvenýrů u Karů (vedle budovy obecního úřadu a pošty). V Deštném je možno nakupovat pouze od pondělí do pátku a omezeně ještě v sobotu dopoledne. V sobotu odpoledne a v neděli měly dosud všechny čtyři zdejší potravinářské obchody zavřeno. Něco málo proti hladu a žízni se dá o víkendu nakoupit v místní benzínce, která má otevřeno denně od 6 do 18 hod nebo v některé z místních restaurací. Během zimní sezóny zůstává po oba víkendové dny otevřen obchod se sportovními potřebami poblíž centra obce.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz