Apartmány Černá Voda - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Černá Voda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nové moderní apartmány/pokoje s vlastním sociálním zařízením / se nachází na klidném místě obce Černá Voda asi 20 km od lázeňského města Jeseník s výhledem na předhůří Jeseníků. Celková kapacita 25 lůžek
Vybavení a služby
1.a 2.apartmán má každý 3 pokoje, kompletně vybavenou kuchyň se společenskou místností s TV + SAT . Každý pokoj má 3 lůžka, TV,wifi a vlastní koupelnu s WC. Dále je k dispozici venkovní posezení s grilem. Součástí apartmánu je uzamykatelná úschovna kol. Parkování u objektu. 3.apartmán má 2 pokoje – dvoulůžkový a čtyřlůžkový, společenskou místnost s krbem, TV + SAT, Wifi, kompletně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem + WC. Dále je k dispozici sauna (pouze v zimním období), balkón a terasa se zahradním nábytkem. Apartmán má samostatný vchod. Parkování na zahradě u domu. Venkovní posezení na zahradě u ohniště. Maximálně pro 7 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolní malebné prostředí Jeseníků a Rychlebských hor, jejichž lesy a rozlehlé vodní plochy obec zcela obklopují, umožňuje celou řadu rekreačních i sportovních aktivit jako jsou pěší vycházky, rybaření, houbaření nebo koupání v místních zatopených lomech. 300 m od apartmánů je k dispozici nově vybudované multifunkční hřiště na tenis a jiné míčové hry. V místních lesích vznikla díky partě akčních a obětavých lidí síť stezek pro horská kola. Některé jsou vytvořeny pro adrenalinové jezdce a jiné pro rekreační výjezdy na horských kolech. Stezky si rychle získaly obrovskou celostátní i mezinárodní popularitu. V roce 2011 se v anketě „7 divů Olomouckého kraje“ umístily na 2. místě hned za přečerpávací elektrárnou Dlouhé. Blíže viz. www.rychlebskestezky.cz. V místě ubytování je koupaliště, zatopené lomy, kouzelné rybníky s možností rybaření, zřícenina hradu Kaltenštejn, tenisový kurt, možnosti houbaření, turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí je Aqua centrum s celoročním provozem, světoznámé lázně Jeseník s možností využití léčebných procedur a dále např. zámky v Javorníku, Velkých Losinách (ruční papírna s muzeem a termální koupaliště), vodní tvrz a muzeum hornin a drahokamů v Jeseníku, Jeskyně na Pomezí, Špičáku a Mladečské jeskyně nebo letiště v Nové Vsi (vyhlídkové lety). V zimním období možnost lyžování na upravených sjezdovkách středisek Jeseníků ve vzdálenosti max. 11 km.
TOPlist