PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Černá Voda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nové moderní apartmány/pokoje s vlastním sociálním zařízením / se nachází na klidném místě obce Černá Voda asi 20 km od lázeňského města Jeseník s výhledem na předhůří Jeseníků. Celková kapacita 25 lůžek
Vybavení a služby
1.a 2.apartmán má každý 3 pokoje, kompletně vybavenou kuchyň se společenskou místností s TV + SAT . Každý pokoj má 3 lůžka, TV,wifi a vlastní koupelnu s WC. Dále je k dispozici venkovní posezení s grilem. Součástí apartmánu je uzamykatelná úschovna kol. Parkování u objektu. 3.apartmán má 2 pokoje – dvoulůžkový a čtyřlůžkový, společenskou místnost s krbem, TV + SAT, Wifi, kompletně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem + WC. Dále je k dispozici sauna (pouze v zimním období), balkón a terasa se zahradním nábytkem. Apartmán má samostatný vchod. Parkování na zahradě u domu. Venkovní posezení na zahradě u ohniště. Maximálně pro 7 osob.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolní malebné prostředí Jeseníků a Rychlebských hor, jejichž lesy a rozlehlé vodní plochy obec zcela obklopují, umožňuje celou řadu rekreačních i sportovních aktivit jako jsou pěší vycházky, rybaření, houbaření nebo koupání v místních zatopených lomech. 300 m od apartmánů je k dispozici nově vybudované multifunkční hřiště na tenis a jiné míčové hry. V místních lesích vznikla díky partě akčních a obětavých lidí síť stezek pro horská kola. Některé jsou vytvořeny pro adrenalinové jezdce a jiné pro rekreační výjezdy na horských kolech. Stezky si rychle získaly obrovskou celostátní i mezinárodní popularitu. V roce 2011 se v anketě „7 divů Olomouckého kraje“ umístily na 2. místě hned za přečerpávací elektrárnou Dlouhé. Blíže viz. www.rychlebskestezky.cz. V místě ubytování je koupaliště, zatopené lomy, kouzelné rybníky s možností rybaření, zřícenina hradu Kaltenštejn, tenisový kurt, možnosti houbaření, turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí je Aqua centrum s celoročním provozem, světoznámé lázně Jeseník s možností využití léčebných procedur a dále např. zámky v Javorníku, Velkých Losinách (ruční papírna s muzeem a termální koupaliště), vodní tvrz a muzeum hornin a drahokamů v Jeseníku, Jeskyně na Pomezí, Špičáku a Mladečské jeskyně nebo letiště v Nové Vsi (vyhlídkové lety). V zimním období možnost lyžování na upravených sjezdovkách středisek Jeseníků ve vzdálenosti max. 11 km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz