Poloha a dosažitelnost

Nové moderní apartmány/pokoje s vlastním sociálním zařízením / se nachází na klidném místě obce Černá Voda asi 20 km od lázeňského města Jeseník s výhledem na předhůří Jeseníků. Celková kapacita 25 lůžek

  Vybavení a služby

1.a 2.apartmán má každý 3 pokoje, kompletně vybavenou kuchyň se společenskou místností s TV + SAT . Každý pokoj má 3 lůžka, TV,wifi a vlastní koupelnu s WC. Dále je k dispozici venkovní posezení s grilem. Součástí apartmánu je uzamykatelná úschovna kol. Parkování u objektu. 3.apartmán má 2 pokoje – dvoulůžkový a čtyřlůžkový, společenskou místnost s krbem, TV + SAT, Wifi, kompletně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem + WC. Dále je k dispozici sauna (pouze v zimním období), balkón a terasa se zahradním nábytkem. Apartmán má samostatný vchod. Parkování na zahradě u domu. Venkovní posezení na zahradě u ohniště. Maximálně pro 7 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolní malebné prostředí Jeseníků a Rychlebských hor, jejichž lesy a rozlehlé vodní plochy obec zcela obklopují, umožňuje celou řadu rekreačních i sportovních aktivit jako jsou pěší vycházky, rybaření, houbaření nebo koupání v místních zatopených lomech. 300 m od apartmánů je k dispozici nově vybudované multifunkční hřiště na tenis a jiné míčové hry. V místních lesích vznikla díky partě akčních a obětavých lidí síť stezek pro horská kola. Některé jsou vytvořeny pro adrenalinové jezdce a jiné pro rekreační výjezdy na horských kolech. Stezky si rychle získaly obrovskou celostátní i mezinárodní popularitu. V roce 2011 se v anketě „7 divů Olomouckého kraje“ umístily na 2. místě hned za přečerpávací elektrárnou Dlouhé. Blíže viz. www.rychlebskestezky.cz. V místě ubytování je koupaliště, zatopené lomy, kouzelné rybníky s možností rybaření, zřícenina hradu Kaltenštejn, tenisový kurt, možnosti houbaření, turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí je Aqua centrum s celoročním provozem, světoznámé lázně Jeseník s možností využití léčebných procedur a dále např. zámky v Javorníku, Velkých Losinách (ruční papírna s muzeem a termální koupaliště), vodní tvrz a muzeum hornin a drahokamů v Jeseníku, Jeskyně na Pomezí, Špičáku a Mladečské jeskyně nebo letiště v Nové Vsi (vyhlídkové lety). V zimním období možnost lyžování na upravených sjezdovkách středisek Jeseníků ve vzdálenosti max. 11 km.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Černá Voda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Černá Voda
Ceník ubytování a stravování