TOPlist

Apartmán Carpe Diem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Carpe Diem se nachází v centru města Teplice nad Metují, necelé 2km od Adršpašsko-teplického skalního města, v blízkosti autobusové a vlakové zastávky. Na zahradě jsou dvě parkovací místa a k dispozici je také veřejné parkoviště u domu - zdarma. V letních měsících můžete navštívit - stylovou plovárnu vybudovanou ve 30 letech minulého století (400m od domu) - sportovní halu (tenis, squash, stolní tenis, posilovna). V zimních měsících je otevřen SKI areál Kamenec (600m od domu) a také se zde udržují bežkařské tratě.
Vybavení a služby
APARTMÁN - pro 2-4 osoby (max 5 osob) - CELOROČNĚ. Apartmán je stylově zařízen, jedná se o dvě ložnice, kuchyň a prostornou koupelnu s toaletou s výhledem na zahradu. Kuchyň je vybavena - indukčním vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí ... V apartmánu není TV. WIFI - zdarma, deskové hry - zdarma, pro děti máme připravené lego kostky. Ručníky, mycí a hygienické prostředky v ceně. Okolo domu se rozkládá prostorná zahrada, k dispozici je sezení pod slunečníkem a ohniště. K zapůjčení máme také gril. • DVA TŘÍLŮŽKOVÉ POKOJE, max 6 osob bez přistýlky - od DUBNA do ZÁŘÍ. Tyto pokoje jsou v 1 patře, mají společnou chodbu, kuchyň a koupelnu s toaletou přes chodbu. Pokoje jsou situované na jiho-západ a západ, jsou stylově, jednoduše zařízené. Kuchyně je plně vybavena s výhledem na zahradu. WIFI - zdarma, deskové hry - zdarma, pro děti máme připravené lego kostky. Ručníky, mycí a hygienické prostředky v ceně. Okolo domu se rozkládá prostorná zahrada, k dispozici je sezení pod slunečníkem a ohniště. K zapůjčení máme také gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Teplice nad Metují leží v severní části okresu Náchod v Královehradeckém kraji, na státní hranici s Polskem, vzdušnou vzdáleností přibližně 7km od Police nad Metují, 15km od Broumova, 30km od Trutnova a 20km od Náchoda. Polský Mieroszów je vzdušnou čarou vzdálen 8km, polský Wałbrzych pak 21km. Město se nachází v geomorfologickém celku Broumovská vrchovina, celé jeho území patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá NPR Adršpašsko-teplické skály. Zde leží i nejvyšší bod katastru, vrch Čáp (786m n.m.). Dalšími významnými vrcholy v katastru města jsou např. Trojmezí (739m n.m.), Kraví hora (730m n.m.), Strážný vrch (701m n.m.), Hejda (626m n.m.) nebo Lysý vrch (611m n.m.). Teplice nad Metují jsou (spolu s Adršpachem) východiskem do Adršpašsko-teplických skal, plošně největšího pískovcového skalního města ve střední Evropě. Vstup do skalního města se nachází na západním okraji Teplic nad Metují. Základní prohlídkový okruh je přibližně 6km dlouhý a navazuje na něj několik dalších turistických tras. Trasou přes Vlčí rokli je okruh propojen s adršpašskou částí skalního města. Ve skalním městě se nachází hrad Skály a hrad Střmen.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz