PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Teplice nad Metují » Apartmán Carpe Diem

Apartmán Carpe Diem

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Teplice nad Metují
Adresa: 
5.května 67,Teplice nad Metují
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 678 500
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmancarpediem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Nabízíme stylové ubytování v soukromí, v historickém domě v centru města, necelé 2km od Adršpašsko-teplických skal. V blízkosti domu je vlaková a autobusová zastávka. K dispozici je celoročně apartmán pro 2-4 osoby a dva sezóní třílůžkové pokoje od dubna do září.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Carpe Diem se nachází v centru města Teplice nad Metují, necelé 2km od Adršpašsko-teplického skalního města, v blízkosti autobusové a vlakové zastávky. Na zahradě jsou dvě parkovací místa a k dispozici je také veřejné parkoviště u domu - zdarma. V letních měsících můžete navštívit - stylovou plovárnu vybudovanou ve 30 letech minulého století (400m od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

APARTMÁN - pro 2-4 osoby (max 5 osob) - CELOROČNĚ. Apartmán je stylově zařízen, jedná se o dvě ložnice, kuchyň a prostornou koupelnu s toaletou s výhledem na zahradu. Kuchyň je vybavena - indukčním vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí ... V apartmánu není TV. WIFI - zdarma, deskové hry - zdarma, pro děti máme připravené lego... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Teplice nad Metují leží v severní části okresu Náchod v Královehradeckém kraji, na státní hranici s Polskem, vzdušnou vzdáleností přibližně 7km od Police nad Metují, 15km od Broumova, 30km od Trutnova a 20km od Náchoda. Polský Mieroszów je vzdušnou čarou vzdálen 8km, polský Wałbrzych pak 21km. Město se nachází v geomorfologickém celku Broumovská vrchovina, celé jeho... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Romana Pokorová
Informace poskytnul: Romana Pokorová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz