PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Bublava Hrádkovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme k pronájmu apartmán pro 4 osoby v centru krušnohorské obce Bublava, v blízkosti Ski areálu Bublava, prodejny potravin, pošty a zastávky autobusu. V okolí je možné provozovat zimní sporty jako sjezdové lyžování, běžkování, jízda na snowboardu, a také letní aktivity - např. jízdu na kole, pěší výlety do blízké přírody aj. K Apartmánu Hrádkovi Bublava je možné se dostat autem (možné parkování u objektu) či autobusem (spoj Kraslice - Bublava, zastávka Bublava Sport).
Vybavení a služby
Ložnice a pokoje: Ložnice - pro 2 osoby, obývací pokoj - rozkládací pohovka pro 2 osoby. Sociální zařízení: Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Stravování:Možnost vlastního vaření v zařízeném kuchyňském koutu či stravování v restauracích, kterých je na Bublavě několik. Vybavení apartmánu: Kuchyňský kout je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem a nádobím. V apartmánu je TV se satelitem, dvd přehrávač a rádio s cd přehrávačem. Vytápění: Centrální plynové.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Sjezdové lyžování – uměle zasněžovaný areál Ski Bublava, kde je i půjčovna lyží a snowboardů, instruktoři lyžování, a také občerstvení. Běžecké lyžování - Krušnohorská magistrála, německá Kammloipe (150km upravovaných stop). Letní aktivity: Cyklo a pěší výlety - (např. rozhledna Bleiberg, Přírodní park Přebuz, Rotavské čedičové varhany, Přírodní park Leopoldovy Hamry a mnoho dalších), dále velice zajímavá místa v sousedním Německu. Asi 15km od Bublavy se v sousedním Německu nachází aquapark Schöneck, kde je i několik saun.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz