Apartmán Bublava Hrádkovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme k pronájmu apartmán pro 4 osoby v centru krušnohorské obce Bublava, v blízkosti Ski areálu Bublava, prodejny potravin, pošty a zastávky autobusu. V okolí je možné provozovat zimní sporty jako sjezdové lyžování, běžkování, jízda na snowboardu, a také letní aktivity - např. jízdu na kole, pěší výlety do blízké přírody aj. K Apartmánu Hrádkovi Bublava je možné se dostat autem (možné parkování u objektu) či autobusem (spoj Kraslice - Bublava, zastávka Bublava Sport).
Vybavení a služby
Ložnice a pokoje: Ložnice - pro 2 osoby, obývací pokoj - rozkládací pohovka pro 2 osoby. Sociální zařízení: Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Stravování:Možnost vlastního vaření v zařízeném kuchyňském koutu či stravování v restauracích, kterých je na Bublavě několik. Vybavení apartmánu: Kuchyňský kout je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem a nádobím. V apartmánu je TV se satelitem, dvd přehrávač a rádio s cd přehrávačem. Vytápění: Centrální plynové.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Sjezdové lyžování – uměle zasněžovaný areál Ski Bublava, kde je i půjčovna lyží a snowboardů, instruktoři lyžování, a také občerstvení. Běžecké lyžování - Krušnohorská magistrála, německá Kammloipe (150km upravovaných stop). Letní aktivity: Cyklo a pěší výlety - (např. rozhledna Bleiberg, Přírodní park Přebuz, Rotavské čedičové varhany, Přírodní park Leopoldovy Hamry a mnoho dalších), dále velice zajímavá místa v sousedním Německu. Asi 15km od Bublavy se v sousedním Německu nachází aquapark Schöneck, kde je i několik saun.
TOPlist