Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází mezi obcemi Kryštofovo Údolí a Křižany na klidném místě s krásným výhledem od Ještědu po České Středohoří. Dostupnost - z Liberce cca 25min autem, cca 15 min vlakem. Nedaleko se nachází vlakové nádraží Křižany na malebné trati Liberec - Česká Lípa s mnoha tunely a kamennými viadukty (Novinský viadukt - technická památka).

  Vybavení a služby

Apartmán má kapacitu 8 osob. Skládá se z mezonetového prostoru(přízemí-obývací pokoj, patro - ložnice), samostané ložnice, koupelny a WC. Je možno si pronajmout pouze část apartmánu. Je zde kompletně vybavená kuchyně (včetně nádobí a čisticích prostředků), mikrovlnná trouba, varná deska, varná konvice, digestoř a lednice. V obývacím pokoji je televize. V suterénu je k dispozici posilovna a stolní tenis. Poskytujeme snídaně. Možnost využití posezení na zahradě, pískoviště pro děti, zapůjčení jednoduchého grilu a některého sportovního náčiní.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V místě je mnoho turistických, cyklistikých tras a lyžařských terénů. Nachází se zde několik restaurací. Ke koupání doporučujeme přírodní nádrž Kristýna cca 15km, Hamr na Jezeře cca 8km, nedaleko malebné přírodní koupaliště. V blízkém Kryštofově Údolí je celoroční výstava betlémů a místní rarita "orloj". Též je v okolí k využití několik golfových a tenisových hřišť. V Liberci je zoologická a botanická zahrada, ojedinělá tramvajová trať vedoucí ke sjezdovým tratím na Ještěd, aqua centrum Babylon a mnoho historických památek.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Bod z lomu Křižany
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Bod z lomu
Ceník ubytování a stravování