PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Barborka 05

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Barborka, který byl zkolaudován v roce 2018 je ve zcela nově postavené budově se nachází na Pomezních Boudách v samém centru klidné obce Horní Malá Úpa, přímo v Krkonoších. Upozorňujeme, že v zimním období není možnost parkování přímo u apartmánu, jelikož se tento nachází v místech rolbové cesty a vozovka není sjízdná, tudíž váš automobil musíte parkovat na zhruba 150m vzdáleném veřejném parkovišti za poplatek. Od jara do podzimu je možnost parkovat přímo u objektu, kde se nachází apartmán na soukromém parkovišti bez poplatku.
Vybavení a služby
Apartmán má celkovou plochu 50,09m2 z toho 11.98m2 je galerie se střešními okny, která slouží jako ložnice. Ubytování 4 osob + přistýlka. Apartmán se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který je vybaven kuchyňskou linkou s varnou deskou, pečící troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, toustovačem, topinkovačem, vaflovačem, samostatné koupelny s WC, která je vybavena hydro- masážním sprchovým boxem s rádiem, umyvadlovou skříňkou, zrcadlem a sušičkou prádla. V ceně je započítáno i povlečení postelí a ručníky. Součástí je i LED televizor. Apartmán nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci V apartmánu je vytápění řešeno podlahovým topením, je zde instalováno bezpečnostní zařízení a požární hlásič s napojením na PCO. K dispozici společná lyžárna, ve které k apartmánu náleží uzamykatelná skříň pro 4 páry lyží s teplovzdušným vysoušečem na 4 páry lyžařské obuvi. K dispozici je i společná místnost s kulečníkovým stolem, plochou televizí a posezením a prostor pro uložení jízdních kol. Bohužel po předchozích zkušenostech, není možné ubytování s domácími mazlíčky. Jelikož nebydlíme v obci Horní Malá Úpa, stará se o apartmán zástupce, který Vám předá klíče. Je nutné se s naším zástupcem před příjezdem zkontaktovat a domluvit si čas vašeho příjezdu a předání klíčů, jelikož v apartmánu není recepce.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází v samém centru obce Horní Malá Úpa - nejvýše položené obci ČR v nadmořské výšce 1024m. Tato nádherná horská obec nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití, a to po celý kalendářní rok. Obec je celoročně dostupná pro automobilovou dopravu. K oblíbeným aktivitám v okolí patří lyžování, cyklistika a pěší turistika. Apartmán je umístěn cca 250m od velké sjezdovky. Nedaleko apartmánu je řada restaurací. Obec je přímo na hranicích s Polskem, takže i další aktivity naleznete i u našich sousedů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz