TOPlist

Apartmán Barborka 05

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
03.01. - 16.03.
min. 2-4 noci ........ 2300 Kč/apartmán/noc
5 a více nocí ... 2200 Kč/apartmán/noc


Silvestr 28.12. - 02.01.2020 ... 10.000 Kč/apartmán/noc

Záloha na ubytování ve výši 50% z celkové ceny se hradí předem a to bankovním převodem na účet provozovatele nejpozději do 2 dnů od potvrzení rezervace. Doplatek celkové částky za pobyt musí být uhrazen na účet provozovatele nejpozději 20 dní před nástupem do ubytování
Ubytování v apartmánu je možné první rezervovaný den od 14:00 - 17:00 hod
Odjezd z apartmánu je poslední den uvedený v rezervaci od 09:30 - 10:00 hod.

Storno poplatky:
Host může zrušit rezervaci zdarma do 14 dní před příjezdem. V případě zrušení méně než 14 dní před příjezdem host zaplatí 60% z celkové ceny. Pokud se host k pobytu nedostaví, bude mu účtováno 100% celkové ceny.
Letní sezona - ceny
17.03.-30.09.
min. 2-4 noci ........ 1600 Kč/apartmán/noc
5 a více nocí ... 1500 Kč/apartmán/noc


Záloha na ubytování ve výši 50% z celkové ceny se hradí předem a to bankovním převodem na účet provozovatele nejpozději do 2 dnů od potvrzení rezervace. Doplatek celkové částky za pobyt musí být uhrazen na účet provozovatele nejpozději 20 dní před nástupem do ubytování
Ubytování v apartmánu je možné první rezervovaný den od 16:00 - 17:00 hod
Odjezd z apartmánu je poslední den uvedený v rezervaci do - 10:00 hod.

Storno poplatky:
Host může zrušit rezervaci zdarma do 14 dní před příjezdem. V případě zrušení méně než 14 dní před příjezdem host zaplatí 60% z celkové ceny. Pokud se host k pobytu nedostaví, bude mu účtováno 100% celkové ceny.
Období mimo sezónu - ceny
01.10.-27.12.
min. 2-4 noci ........ 1700 Kč/apartmán/noc
5 a více nocí ... 1600 Kč/apartmán/noc
Další informace:
Minimálně lze rezervovat 2 noci.
Před závaznou rezervací nás kontaktujte s dotazem, zda je vámi zvolený termín volný, v případě, že bude obsazen, Vám nabídneme náhradní.
Jelikož nebydlíme v obci Horní Malá Úpa, stará se o apartmán zástupce, který Vám předá klíče. Je nutné se s naším zástupcem před příjezdem zkontaktovat a domluvit si čas vašeho příjezdu a předání klíčů, jelikož v apartmánu není recepce. Tři dny před příjezdem obdržíte informace s kontaktem na našeho zástupce, který vám předá apartmán a klíče. V zimních měsících je parkování na veřejném placeném parkovišti cca 150 m od apartmánu. Od jara do podzimu je zajištěno parkování přímo u apartmánu bez poplatku.
Zahrnuto v ceně:
Ubytování v apartmánu včetně DPH • Povlečení + osušky. Spotřeba vody a elektřiny • Bezdrátové internetové připojení • Povolenka pro vjezd k apartmánu.
Není zahrnuto v. ceně:
pobytová taxa OÚ
- Poplatek za lázeňský nebo rekreační pobyt (10,- Kč/osoba/den, neplatí děti do 18 let)
Poplatek z ubytovací kapacity (4,- Kč/lůžko/den)
Stravování
Bez stravy.
Lze využít plně zařízenou kuchyň k přípravě stravy z vlastních zásob, nebo některé z restauračních zařízení v centru obce, která je od apartmánu vzdálená cca 150m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz