Albrechtova vyhlídka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidném prostředí, na dohled Polska (12km) a Německa (20km). Na dosah jsou turistické i sportovní zajímavosti všech tří zemí: Jizerské hory, Singltrek Zittauer Gebirge, historické město Görlitz ... Procházkou (2km) lze dojít do Frýdlantu i na Frýdlantský zámek (3km)
Vybavení a služby
Původní tělocvičnu lze nyní po přestavbě kromě sportovních aktivit využít jako společenskou místnost pro rodinné a firemní oslavy všeho druhu. Dále je k dispozici prostorná vchodová hala, kuchyň a jídelna, kterou lze využít také jako salonek pro menší společenské akce, školení atd. U penzionu je velká zahrada s ohništěm, posezením a místem pro hry a sport. Máme dostatek místa na skladování kol, kočárků apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Procházkou cca 0,8km lze dojít k rozhledně s malým hřištěm, v sezóně i občerstvením (květen, červen, září, červenec-srpen denně mimo pondělí 10-17) koupání a wellness. 1km od penzionu je malý vnitřní bazén a venkovní jezírko v hotelu Antonie v provozu celoročně 9-21 hod. Kultura a zajímavosti - pochopitelně krásný frýdlantský hrad a zámek cca 3km procházkou od penzionu (prohlídka trvá cca 1,5 hod. a je v ní hodně schodů) doporučujeme rovněž procházku městem a návštěvu špitálku či radnice (možnost prohlídky věže).
TOPlist