Albrechtova vyhlídka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Frýdlant v Čechách
Adresa: 
Údolí 809, 46401 Frýdlant
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 021 162
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.albrechtova-vyhlidka.cz
www.ceskehory.cz/albrechtova-vyhlidka

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  370 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Frýdlant v Čechách počasí Frýdlant v Čechách


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidném prostředí, na dohled Polska (12km) a Německa (20km). Na dosah jsou turistické i sportovní zajímavosti všech tří zemí: Jizerské hory, Singltrek Zittauer Gebirge, historické město Görlitz ... Procházkou (2km) lze dojít do Frýdlantu i na Frýdlantský zámek (3km)
Vybavení a služby
Původní tělocvičnu lze nyní po přestavbě kromě sportovních aktivit využít jako společenskou místnost pro rodinné a firemní oslavy všeho druhu. Dále je k dispozici prostorná vchodová hala, kuchyň a jídelna, kterou lze využít také jako salonek pro menší společenské akce, školení atd. U penzionu je velká zahrada s ohništěm, posezením a místem pro hry a sport. Máme dostatek místa na skladování kol, kočárků apod.
Rekreace a služby v okolí
Procházkou cca 0,8km lze dojít k rozhledně s malým hřištěm, v sezóně i občerstvením (květen, červen, září, červenec-srpen denně mimo pondělí 10-17) koupání a wellness. 1km od penzionu je malý vnitřní bazén a venkovní jezírko v hotelu Antonie v provozu celoročně 9-21 hod. Kultura a zajímavosti - pochopitelně krásný frýdlantský hrad a zámek cca 3km procházkou od ... více >>
Provozovatel: fonografik s.r.o.
Informace poskytnul: Radek Michalko
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz