Albrechtova vyhlídka - Frýdlant v Čechách

Albrechtova vyhlídka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Frýdlant v Čechách
Adresa: 
Údolí 809, 46401 Frýdlant
Telefon: 
+420-608 021 162
Web adresa:
www.albrechtova-vyhlidka.cz
www.ceskehory.cz/albrechtova-vyhlidka

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  370 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Frýdlant v Čechách počasí Frýdlant v Čechách


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidném prostředí, na dohled Polska (12km) a Německa (20km). Na dosah jsou turistické i sportovní zajímavosti všech tří zemí: Jizerské hory, Singltrek Zittauer Gebirge, historické město Görlitz ... Procházkou (2km) lze dojít do Frýdlantu i na Frýdlantský zámek (3km)
Vybavení a služby
Původní tělocvičnu lze nyní po přestavbě kromě sportovních aktivit využít jako společenskou místnost pro rodinné a firemní oslavy všeho druhu. Dále je k dispozici prostorná vchodová hala, kuchyň a jídelna, kterou lze využít také jako salonek pro menší společenské akce, školení atd. U penzionu je velká zahrada s ohništěm, posezením a místem pro hry a sport. Máme dostatek místa na skladování kol, kočárků apod.
Rekreace a služby v okolí
Procházkou cca 0,8km lze dojít k rozhledně s malým hřištěm, v sezóně i občerstvením (květen, červen, září, červenec-srpen denně mimo pondělí 10-17) koupání a wellness. 1km od penzionu je malý vnitřní bazén a venkovní jezírko v hotelu Antonie v provozu celoročně 9-21 hod. Kultura a zajímavosti - pochopitelně krásný frýdlantský hrad a zámek cca 3km procházkou od ... více >>
Provozovatel: fonografik s.r.o.
Informace poskytnul: Radek Michalko
TOPlist