Agáta apartmány

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
4 prostorné, plně vybavené apartmány v nově zrekonstruovaném domě hned u náměstí v blízkosti cyklotras, 5 minut autem od Areálu Plešivec! Upravená zahrada s pergolou a grilem, pískoviště pro děti. Parkování přímo u objektu! Vše na dosah ruky. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Free WiFi! Do 200m najdete příjemnou restauraci, pizzerii, obchod s potravinami, autobusovou zastávku a další služby. 270 m od domem začíná 242km dlouhá Krušnohorská magistrála v létě vyhledávaná cyklisty, v zimě výtečně upravovaná pro běžkaře. V blízkosti můžete využít pěkně vybavené dětské hřiště pro menší dětské návštěvníky. Celé okolí je protkáno naučnými stezkami a cyklotrasami. V létě funguje na Plešivci perfektní lanové centrum a spousta zajímavých aktivit (koloběžky, obří houpačka, lukostřelba, trampolína, půjčovna kol aj.). V nedalekých Potůčkách či Jáchymově využijete krytý bazén, v Ostrově koupaliště. Města Jáchymov a Ostrov nabízejí mnoho památek a kulturního vyžití. V Ostrově stojí za návštěvu cukrárna Koruna na náměstí. V Karlových Varech jste autem za 30 minut.
Vybavení a služby
Poskytujeme k pronájmu celkem 4 byty, které mají každý plně vybavenou kuchyň (vč. všech spotřebičů, nádobí, mycích prostředků a utěrek), koupelnu (ručníky, fén), ložnice (ložní prádlo je samozřejmostí). Pro nejmenší hosty jsou k dispozici 2 velké krabice s hračkami a dětská židlička. Ve všech bytech je TV s několika programy i v NJ a WIFI s výborným signálem. Na chodbě domu v přízemí je stojan na lyže a snowboardy, kola je možné uložit ve sklepě. • Přízemní byt č. 1 je má 1 ložnici, samostatnou kuchyňku s jídelním koutem a starší, ale funkční koupelnu a WC. Je vhodný pro 2 - 4 osoby. • Přízemní byt č. 2 je nově zrekonstruovaný a má dispozici 2+1. Má 1 ložnici pro 2-3 osoby, 1 ložnici (dětský pokoj) pro 2 osoby a plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a možností spaní pro 1-2 osoby. • Byty ve 2. patře jsou nově zrekonstruované, jeden má však také starší koupelnu. • Byt č.3 má dispozici 2+1, má ložnic pro 2-3 osoby, ložnici (dětský pokoj) pro 2 osoby a plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem. • Byt č.4 má dispozici 3+kk. Má obývací pokoj s KK a jídelnou s možností spaní pro 2 osoby, 1 ložnici pro 2 osoby, 1 ložnici (dětský pokoj) pro 2-3 osoby. • Pobyt s domácím zvířetem je možný pouze v bytech v přízemí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareál Plešivec, Rozhledna Plešivec, Krušnohorská magistrála, lázně Jáchymov, město Ostrov a mnoho dalších.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz