PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Poniklá » Poloroubenka Poniklá

Poloroubenka Poniklá

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Poniklá
Adresa: 
Poniklá 446
Web adresa:
www.ceskehory.cz/poloroubenka-ponikla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 422 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora

počasí Poniklá

Po domluvě

Chalupa Poniklá - Jablonec nad Jizerou - Poniklá. Zrekonstruovaná stylová chalupa (postavena před 100 lety) pro 12 osob, jenž jde objednat i za benefity, stojí v malebné vesnici Poniklá nedaleko Jilemnice.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vlak Poniklá staví asi 70m od objektu, z Prahy nejdednodušeji Praha, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Stará Paka, Martinice v Podkrkonoší, Poniklá. Do Chlumce se dá jet na PID :D Bus 400m směr Harrachov, směr Jilemnice. Směr Vysoké nad Jizerou.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zrekonstruovaná stylová chalupa (postavena před 100 lety) pro 12 osob, jenž jde objednat i za benefity

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Restaurace 300m, Obchod 360m a 400m, Pošta 300m, autoservis 700m. Lyže: Vysoké nad Jizerou 10km, Jablonec - Kamenec 10km, Rokytnice nad Jizerou 12km, Harrachov 20 km, Vrchlabí 10km, Špindl 25km, Wellness Vojenská ozdravovna Špindlerův Mlýn 18km. Nemocnice 8km, koupaliště v obci, bazén 12km Vrchlabí. JIP velkoobchod včetně sudového piva 6km, Penny a Norma 7km.

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Bedřich Komárek
Informace poskytnul: Bedřich Komárek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz