Pod Ořešníkem - Hejnice
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Hejnice » Pod Ořešníkem

Pod Ořešníkem

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Hejnice
Adresa: 
Hejnice 411
Telefon: 
+420-731 162 630, 603 332 544
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podoresnikem

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  405 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jizerka počasí Jizerka

počasí Hejnice počasí Hejnice


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází ve Frýdlantském výběžku ve městě Hejnice v srdci Jizerských Hor. Vzdálenost z blízkého Frýdlantu 10km, hlavní dominanty Jizerských Hor (Smrk, Jizerka, Paličník, Ořešník, Krásná Máří atd.) v dosahu 3-10km. Polsko je vzdálené 15km
Vybavení a služby
Apartmán je téměř bezbariérový pouze s jedním schůdkem mezi kuchyní a obyvacím pokojem. Koupelna je vybavena prostorným spchovým koutem se sedákem, toaletkou a wc. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, rych.konvicí, dvojplotynkovým vařičem. V obývacím pokoji rozkladací pohovka, TV se základními programy, volná WIFI, el.šipky. V ložnici dvě letiště 140x200. Možno ustájit psa i ve venkovním kotci.
Rekreace a služby v okolí
Největší dominantou okolí je krásný zámek Frýdlant. Přímo v Hejnicích je možné navštívit Baziliku Nebevzetí Pany Marie. Sportovce cyklisty potěší největší hit tohoto kraje SINGLTREK - nejbližší nástupní místo je vzdálené 2km v Libverdě, tam je také možné navštivit krásnou lázeňskou kolonádu a obří sud. Z místa apartmánu lze nastoupit jak na pěší tak cyklistické trasy vedoucí k Jizerské magistrále.
Provozovatel: Apartmány Pod Ořešníkem
Informace poskytnul: Miri
TOPlist