České hory » Český Ráj » Ubytování » Vojice » Pískovcová chalupa Vojice

Pískovcová chalupa Vojice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vojice
Adresa: 
Vojice
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Pískovcová chalupa Vojice chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Jičín počasí Jičín

Unikátní pískovcová chalupa po celkové rekonstrukci na krásném, slunném místě. Chalupa se nachází ve vlastním velkém ovocném sadu a je ideální pro pohodlný a prostorově nadstandardní pobyt. Udržovaná,oplocená zahrada, bazén,vlastní ovoce. V chalupě jsou kachlová kamna. VÝRAZNÉ SLEVY v mimosezóně


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v klidné obci Vojice na okraji Českého ráje. Celá obec je prakticky umístěna v ovocném sadu a zeleni. Chalupa je umístěna na jížním svahu ve vlastním starém ovocném sadu. Je dobře přístupná z obecní komunikace, parkování před objektem. Hosté oceňují: Velkorysý vnitřní prostor, velkou a oplocenou zahradu, vyžití pro děti na zahradě, naprostý klid,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt byl v roce 2010 rekonstruován. Jedná se o dobře zachovanou pískovcovou chalupu s velkorysým vnitřním prostorem, zachovanými původními kamennými prvky a velkou, udržovanou, oplocenou zahradou. Základní kapacita chalupy je 10 osob. Pronajímá se vždy pro jednoho objednavatele a můžete si ji pronajmout třeba i jen pro dvě osoby a vždy budete mít celý objekt pouze... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

500m od chalupy je sportovní areál s koupalištěm, jízdárna. Obchod 300m. Možnost výletů do Českého ráje, Krkonoš, ZOO Dvůr Králové, Jičín. Kousek za chalupou jsou rozsáhlé lesy.

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz