TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Vojice » Pískovcová chalupa Vojice

Pískovcová chalupa Vojice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vojice
Adresa: 
Vojice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 88 77 22
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupavojice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jičín počasí Jičín

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Pískovcová chalupa Vojice

Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v klidné obci Vojice na okraji Českého ráje. Celá obec je prakticky umístěna v ovocném sadu a zeleni. Chalupa je umístěna na jížním svahu ve vlastním starém ovocném sadu. Je dobře přístupná z obecní komunikace, parkování před objektem. Hosté oceňují: Velkorysý vnitřní prostor, velkou a oplocenou zahradu, vyžití pro děti na zahradě, naprostý klid,... více >>

Vybavení a služby

Objekt byl v roce 2010 rekonstruován. Jedná se o dobře zachovanou pískovcovou chalupu s velkorysým vnitřním prostorem, zachovanými původními kamennými prvky a velkou, udržovanou, oplocenou zahradou. Základní kapacita chalupy je 10 osob. Pronajímá se vždy pro jednoho objednavatele a můžete si ji pronajmout třeba i jen pro dvě osoby a vždy budete mít celý objekt pouze... více >>

Rekreace a služby v okolí

500m od chalupy je sportovní areál s koupalištěm, jízdárna. Obchod 300m. Možnost výletů do Českého ráje, Krkonoš, ZOO Dvůr Králové, Jičín. Kousek za chalupou jsou rozsáhlé lesy.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Pacina
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz