PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Ve Vile

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tři Studně
Adresa: 
Tři Studně 29E
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vevile
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 730 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tři Studně

Wi-Fi

Je možný

Nově zrekonstruovaný penzion v obci Tři Studně. Kapacita 14 lůžek ve čtyřech pokojích se sociálním zařízením a jednom čtyřůžkovém apartmánu. Každý pokoj má vybavenou kuchyňskou linku s vařičem, konvicí, mikrovlnnou troubou, ledničkou a TV. Krásná zahrada s altánem a grilem. Dětské hřiště.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování v opravené Vile v klidné části Třech Studní, cca 200m od hlavní silnice. Stravování je možné v okolí 150m, potraviny 300m. Vlastní parkoviště v uzamčeném areálu. Úschovna kol a lyží.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavená kuchyňská linka, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, TV, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice. Na každém pokoji je sprchový kout se sociálním zařízením. Krásné, čisté a klidné ubytování.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideální kraj na cyklistiku, pěší turistiku, houbaření a lyžování. Upravené tratě pro běžky cca 300m, sjezdovka se sedačkovou lanovkou 6km. Ve vzdálenosti asi 1km od penzionu sportovní rybolov na rybníku Sykovec. V okolí mnoho skalních útvarů, rybníků, památek. atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Václav Trčka
Informace poskytnul: Václav Trčka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz