České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Maršov » Penzion Adam Horní Maršov

Penzion Adam Horní Maršov

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Promenáda 31, Horní Maršov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 874 190, mob. 608 811 084
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-499 874 190
Web adresa:
www.adampension.cz
www.ceskehory.cz/adampension

Poloha a dosažitelnost

Horní Maršov, 100m nad náměstím, ulice Promenáda. Na hlavním tahu Janské Lázně - Pec p. Sněžkou odbočíte v samém středu města Horní Maršov přes most přes řeku Úpu, 30 m rovně po náměstí, za posledním domem zatáčka doprava nahoru na Promenádu.

Vybavení a služby

Kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaném pensionu. 2-4 lůžkové pokoje. Stravování možno předem objednat, jinak v místě jsou obchody a restaurace 7 dní v týdnu otevřené. Zahrada a terasa na opalování (půjčujeme lehátka, sáňky, turist. hole). Vlastní uzavřený parking pro os. vozy a karavany. Pro obytné vozy k dispozici el. přípojka na parkingu, komfortní sprchy a WC v budově.

Rekreace a služby v okolí

Skibusy/Cyklobusy v místě (do Janských Lázní, Pece pod Sněžkou, Malou a Velkou Úpu), všechna střediska v dosahu 10 min. autem. Kabinové a sedačkové lanovky: na Sněžku a na Černou horu v Janských Lázních. Bobová dráha: Pec pod Sněžkou a Mladé Buky. Pension na výchozím bodě trasy na Rýchory. Pod pensionem tenisové kurty, hřiště, obchody, turistické informační... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Žantová
Informace poskytnul: -
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz