Penzion Adam Horní Maršov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Maršov, 100m nad náměstím, ulice Promenáda. Na hlavním tahu Janské Lázně - Pec p. Sněžkou odbočíte v samém středu města Horní Maršov přes most přes řeku Úpu, 30 m rovně po náměstí, za posledním domem zatáčka doprava nahoru na Promenádu.
Vybavení a služby
Kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaném pensionu. 2-4 lůžkové pokoje. Stravování možno předem objednat, jinak v místě jsou obchody a restaurace 7 dní v týdnu otevřené. Zahrada a terasa na opalování (půjčujeme lehátka, sáňky, turist. hole). Vlastní uzavřený parking pro os. vozy a karavany. Pro obytné vozy k dispozici el. přípojka na parkingu, komfortní sprchy a WC v budově.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Skibusy/Cyklobusy v místě (do Janských Lázní, Pece pod Sněžkou, Malou a Velkou Úpu), všechna střediska v dosahu 10 min. autem. Kabinové a sedačkové lanovky: na Sněžku a na Černou horu v Janských Lázních. Bobová dráha: Pec pod Sněžkou a Mladé Buky. Pension na výchozím bodě trasy na Rýchory. Pod pensionem tenisové kurty, hřiště, obchody, turistické informační středisko, ekol. středisko správy KRNAP s programy pro děti po celý rok. Lesní turistiské a běžkařské trasy nad pensionem. Zastávka místních i dálkových autobusů. Výlety do okolí golf, koupaliště, Kuks, ZOO, skály Adršpach, zámky Náchod a Ratibořice + Babiččino údolí. Za návštěvu stojí polská města Jelenia a Kamenia Góra (30 min. autem), Kowary.
TOPlist