Penzion Adam Horní Maršov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Maršov, 100m nad náměstím, ulice Promenáda. Na hlavním tahu Janské Lázně - Pec p. Sněžkou odbočíte v samém středu města Horní Maršov přes most přes řeku Úpu, 30 m rovně po náměstí, za posledním domem zatáčka doprava nahoru na Promenádu.
Vybavení a služby
Kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaném pensionu. 2-4 lůžkové pokoje. Stravování možno předem objednat, jinak v místě jsou obchody a restaurace 7 dní v týdnu otevřené. Zahrada a terasa na opalování (půjčujeme lehátka, sáňky, turist. hole). Vlastní uzavřený parking pro os. vozy a karavany. Pro obytné vozy k dispozici el. přípojka na parkingu, komfortní sprchy a WC v budově.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Skibusy/Cyklobusy v místě (do Janských Lázní, Pece pod Sněžkou, Malou a Velkou Úpu), všechna střediska v dosahu 10 min. autem. Kabinové a sedačkové lanovky: na Sněžku a na Černou horu v Janských Lázních. Bobová dráha: Pec pod Sněžkou a Mladé Buky. Pension na výchozím bodě trasy na Rýchory. Pod pensionem tenisové kurty, hřiště, obchody, turistické informační středisko, ekol. středisko správy KRNAP s programy pro děti po celý rok. Lesní turistiské a běžkařské trasy nad pensionem. Zastávka místních i dálkových autobusů. Výlety do okolí golf, koupaliště, Kuks, ZOO, skály Adršpach, zámky Náchod a Ratibořice + Babiččino údolí. Za návštěvu stojí polská města Jelenia a Kamenia Góra (30 min. autem), Kowary.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz