Penzion u Zajíčků

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Dunajovice
Adresa: 
Rudá Armáda 594, Dolní Dunajovice 691 85
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionuzajicku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Penzion rodinného typu s kapacitou 8 lůžek s klimatizací. Parkování aut a úschova kol ve dvoře, terasa s možností grilování, zahrada ke sportovního vyžití, bazén. Možnost ochutnávky sudových vín.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází na Jížní Moravě v Podpálaví v obci Dolní Dunajovice, 7km od od Mikulova a 38km od Brna.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má bezbarierový přístup. Kapacita je pro 2 až 8 osob - dva čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Kuchyňská linka - vybavení: sklokeramická deska, lednička, mikrovlna trouba, varnou konvice, myčka a běžné vybavení kuchyně. Socialní zařízení, velký LCD televizor, satelit, klimatizace, terasa. Možnost grilování na venkovním zahradním grilu. Parkování ve dvoře.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je několik obchodů, restaurací a vináren, zdravotní zařízení a lékárna. Možnost sportovního vyžití ve sportovním areálu a to tenis, volejbal a kopaná. Možnost přírodního koupání i koupaliště. Nedaleko je Morávia aqualand s termální vodou i rakouské termální koupání.Jsou zde vybudovány cyklo a vinařské stezky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zajíčková Noemi
Informace poskytnul: Zajíčková Noemi
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz