Penzion U Lípy

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Planá, Hůrka
Adresa: 
Hůrka 19, 382 26 Horní Planá
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 942 926
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lipno-ubytovani.eu www.ceskehory.cz/u-lipy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Náš penzion disponuje dvou a třílůžkovými pokoji s koupelnou a WC, velkou zahradou, ohništěm pro grilování, restaurací s krbem a pro motorkáře a cyklisty možnost uzamčení jejich strojů v garáži.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion v obci Hůrka u Horní Plané na Lipně. Oplocený areál s parkovištěm. Pro motorkáře a cyklisty možnost uzamčení jejich strojů v garáži.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion disponuje dvou a třílůžkovými pokoji. V hlavní budově jsou dvou i třílůžkové pokoje, v nové budově pak podkrovní dvoulůžkové. Všechny pokoje jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, možnost TV. V penzionu je WIFI internetové připojení zdarma. V penzionu U lípy najdete také restauraci s barem a krbem. Na vlastním pozemku je našim hostům k dispozici... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sport, historické památky, atrakce pro děti i dospělé – vážně nebudete vědět, co dřív. Rozsáhlé sítě cyklostezek (jedna přímo kolem penzionu) a populární nordic walking (kolem blízké Horní Plané je několik nordic walking stezek a hole si můžete půjčit v půjčovně). Vyrazit můžete třeba na krásnou cyklostezku z Horní Plané do Nové Pece (rovinka). Kousek ke břehu Lipna... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Roman Vogeltanz
Informace poskytnul: Roman Vogeltanz
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz