PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Nové Hutě » Penzion Tetřívek

Penzion Tetřívek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Hutě
Adresa: 
Nové Hutě 53
Web adresa:
www.ceskehory.cz/tetrivek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 56 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1050 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Hutě

Wi-Fi

Je možný

Nově postavený penzion se nachází ve středu lyžařského centra Nové Hutě, 100m od sjezdovky a 10m od běžeckých tratí. Vhodné také pro turistiku, cykloturistiku. Příjemné posezení v restauraci s krbem, která nabízí mnoho specialit


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází ve středu lyžařského areálu Nové Hutě, s nádherným výhledem na protilehlé sjezdovky a běžkařskými tratěmi hned u penzionu, vzdálených 12km od města Vimperk, okr.Prachatice

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nově vybavené 2-5 lůžkové prostorné pokoje s vlastním sociálním zařízením, jeden dvoulůžkový pokoj je zařízen pro vozíčkáře, restaurace s vnitřním krbem, salónek, gril, udírna a venkovní ohniště. Bezbariérový přístup. K Dispozici je 15pokojů.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

100m vzdálené lyžařské vleky, 10m běžkařské tratě, cykloturistické tratě

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hotel Pila, s.r.o
Informace poskytnul: Křišťan Michal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz