České hory » Orlické hory » Ubytování » Rokytnice v Orlických horách » Chata chalupa penzion Severka

Chata chalupa penzion Severka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice v Orlických horách
Adresa: 
51761 Rokytnice v Orlických horách č.p. 385
Telefon: 
zobrazit telefony
+420605213901
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionseverka.cz www.ceskehory.cz/severka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 675 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách počasí Říčky v Orlických Horách

počasí Rokytnice v O.h. - Farský kopec počasí Rokytnice v O.h. - Farský kopec

Říčky v O.h. hlásí 50 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Wi-Fi

Je možný

Chata Severka nabízí ideální celoroční ubytování pro rodiny i pro větší skupiny (rodinná setkání, oslavy, setkání přátel). Neváhejte a přijeďte k nám, utečte z města do přírody a klidu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Severka je vzdálen cca 3km od Rokytnice v Orlických horách,směrem na Bartošovice, v klidném prostředí. 1 km od tvrzi Hanička.4 km od skicentra Říčky v O/h.- možnost objednání skibusu od penzionu až k šestisedačce. Nejbližší autobusová zastávka Rokytnice v O/h-odbočka Říčky nebo pod zatáčkami cca.200 metu. Do Rokytnice v O/h se snadno dostanete jak autobusem, vlakem či autem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Klidné místo na samotě asi 3km od centra Rokytnice v Orlických horách • ubytování v sedmi 2-4 lůžkových pokojích v přízemí a v podkroví s celkem 22 lůžky -možnost objednaní skibusu od penzionu až pod šestisedačku v Říčkách v O/h, nebo třeba do bazénu v Rychnově n/K a to s slevou 15% na vstup.Dopravu skibusem lze objednat v období 25.12-14.3. -Sleva na vícedenní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski-Centrum "Říčky" s šestisedačkovou lanovkou s bublinou je vzdáleno ca 4km od našeho penzionu. V okolí najdete i menší sjezdovky NELA-Bartošovice, FARAK-Rokytnice s možností lyžařské výuky pro děti i dospělé a večerního lyžování. Udržované běžecké trasy jsou v celém okolí. Letní dovolená: v okolí řada turistických tras, možnost zapůjčení trekingových holí, nedaleko... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Kalivoda
Informace poskytnul: Martin Kalivoda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz