Penzion Šerhant

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Český Krumlov, Zahořánky
Adresa: 
Zahořánky 1, 381 01 Český Krumlov
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion Šerhant chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Není možný

Penzion 10km od středu Českého Krumlova. Hostům zajišťujeme pobyt v krásné přírodě, maximální soukromí. Je zde klid, v noci tma a svítí jen hvězdy. 4x dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC. Dvoupatrový apartmán se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a kuchyňkou. Bazén, ohniště. Možnost objednání snídaně.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 10km od středu Českého Krumlova. Díky své poloze, nadmořské výšce (900 m.n.m.) a obklopení zelení, je vyhledáván pro klid a soukromí. V obci není kyvadlová doprava. Doprava jen vlastním dopravním prostředkem. Bezplatné parkování na pozemku penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostům zajišťujeme pobyt v krásné přírodě, maximální soukromí. Je zde klid, v noci tma a svítí jen hvězdy. • Pokoje: Každý pokoj má předsíň, koupelnu se sprchou a WC. • Apartmán (dvoupatrový): 1.patro: předsíň, ložnice s manželskou postelí se vstupem na velkou terasu, ložnice pro 1 osobu s koupelnou pro obě ložnice, kuchyňka, schodiště do 2.patra. 2. patro:... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí můžete využít cyklotrasy, navštívit Kleť, Dívčí kámen, Lipno, četné hrady a zámky, či udělat si výlet do Rakouska.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz