Penzion Samohel

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní Rokytnice 153 , 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 200 934, 481 522 737
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-481 522 737
Web adresa:
www.pension-samohel.cz www.ceskehory.cz/samohel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 34 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness pension s VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování v dvou - čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Wellness penzion se nachází ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou nedaleko od náměstí. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš. Parkování je možné přímo u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Do každého pokoje je možné umístit přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a toaletou. K dispozici je společenská místnost s televizí se satelitním příjmem a s 50ti místy k sezení, lyžárna. Možnost občerstvení - nápoje, snídaní, polopenze. Možnost výuky lyžování s mistrem republiky ve sjezdových... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí poskytuje vynikající podmínky pro lyžování, pěší turistiku, cykloturistiku, koupání v řece Jizeře nebo na koupališti, raftování za příhodných podmínek, jízda na koni. Po domluve možnost objednání sportovní haly, sauny, tělocvičny, kuželny nebo fotbalového hřiště.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Samohel
Informace poskytnul: Jan Samohel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz