TOPlist

Penzion a restaurace U Zámku

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Slatiňany
Adresa: 
T.G. Masaryka 26, Slatiňany
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 492 930
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovani-uzamku.cz
www.ceskehory.cz/ubytovani-uzamku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

Je možný

Penzion je vzdálen 1,5km od Chrudimi. V sousedství se nachází zámek, park, hřebčín, cyklostezky. Poskytujeme ubytování v 9 pokojích s hygienickým zázemím, TV, wifi. V restauraci je možné stravování po celý den.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Slatiňany jsou vzdáleny 15km od Pardubic a 1,5km od Chrudimi. Chrudim je starobylé město s velkým historickým náměstím, starými hradbami a Muzeem loutkářských kultur (www.chrudim.eu)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu je 9 pokojů s hygienickým zázemím, TV, wifi. Poskytujeme snídaně. V restauraci je možné se stravovat po celý den.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kousek od Slatiňan se nachází Sečská přehrada, koupání, paddleboardy, krásné výlety kolem této vodní nádrže. Cyklostezky, tenisové kurty, koupaliště.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: INKA, spol. s r.o.
Informace poskytnul: Šárka Pečinková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz