PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Přívoz

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hřensko
Adresa: 
Hřensko 147, 407 17 Hřensko
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 802 171, 775 902 171
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionprivoz.cz www.ceskehory.cz/penzionprivoz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Děčín

Wi-Fi

Není možný

Penzion u Hřenska v Národním parku Českosaské Švýcarsko, v krásné přírodě uprostřed největšího pískovcového kaňonu v Evropě, na pravém břehu řeky Labe. Prostorné apartmány s vlastním sociálním zařízením, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou. Bezplatné WiFi. Parkování u penzionu zdarma.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Najdete nás v krásné přírodě uprostřed největšího pískovcového kaňonu v Evropě, na pravém břehu řeky Labe, mezi Děčíněm a Hřenskem, v Národním parku Českosaské Švýcarsko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí prostorné 2-6 lůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dvouplotýnka, nádobí) a rozkládací pohovka. Dále dva 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a rychlovarnou konvicí. Pro spokojené hosty jsme připravili další služby navíc: Bezplatné WiFi... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kaňon řeky, je jednou z nejkrásnějších lezeckých oblastí u nás a patří proto k vyhledávaným cílům horolezců, turistů a milovníků přírody. Proč nás navštívit? Cyklostezka Dolní Žleb – Hamburk podél Labe…u nosu • jste horolezci, máte rádi skály, kopce a výlety v panenské přírodě • ráj houbařů • můžete nahodit na sumce • Soutězky Hřensko, co by kamenem... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hlaváčková Jarošová Michaela
Informace poskytnul: Hlaváčková Michaela
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz