České hory » Jizerské hory » Ubytování » Velký Semerink » Penzion Pod kopcem

Penzion Pod kopcem

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Janov nad Nisou, Velký Semerink
Adresa: 
Janov nad Nisou 451, 468 11
Telefon: 
+420-483 300 963, 776 324 354, 777 083 881
Fax: 
+420-483 300 963
Web adresa:
www.podkopcem.cz
www.ceskehory.cz/podkopcem

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák počasí Severák


Poloha a dosažitelnost
Obec Janov nad Nisou, část Velký Semerink, řídce obydlená oblast - první odbočka v Janově doprava ve směru od Jablonce nad Nisou. Vzdálenost z Jablonce cca 2km, v dosahu MHD (bus č.1 - zastávka Transformátor). Penzion se nachází cca 300m od odbočky po pravé straně silnice v levotočivé zatáčce v prudkém kopci. Parkování přímo u objektu, vzdálenost domu od silnice asi 30m.
Vybavení a služby
Pohádkový penzion pro rodiny s dětmi nabízí ubytování v prostorném apartmánu (dvě 4 lůžkové ložnice), možnost dětské postýlky navíc. Velká společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice s mrazákem, dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, hrnce, nádobí) jídelním stolem (dětská stolička) a společenským koutem se sedací soupravou. Luxusní ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lyžování, sáňkování, běžkování - sjezdařské areály Severák, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Jizerská magistrála v Jidřichově. Sáňkování pro děti hned u domu, na pozemku horský potok. Turistika, cykloturistika, hry v přírodě. Tobogány pro děti a plavecký bazén v Jablonci. Aquapark Babylon v Liberci. V okolí bohaté možnosti stravování (nejbližší restaurace do 10 minut).
Provozovatel: Pavel Khail
Informace poskytnul: Pavel Khail
TOPlist