Penzion Lenka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Josefův Důl, Dolní Maxov
Adresa: 
Dolní Maxov 708, Josefův Důl, 46844
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 231 379
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionlenka.cz
www.ceskehory.cz/penzionlenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 41 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ski areál Lucifer počasí Ski areál Lucifer


Poloha a dosažitelnost

V Jablonci n/N stále směr na Tanvald, poté průjezd obcí Lučany n/N, před koncem obce je odbočka doleva na Josefův Důl/Horní Maxov. Jede se stále po hlavní cca. 4km. Poté je sjezd z hlavní silnice (odbočka doprava) na vedlejší silnici směr Josefův Důl. Zhruba po 1000m po pravé straně naleznete penzion Lenka.

Vybavení a služby

Penzion nabízí celkem 41 lůžek, v samostatných pokojích pro 2–5 osob. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Penzion je vybaven vlastní restaurací, která je k dispozici pouze našim hostům. Nabízíme možnost snídaní i polopenze. V případě větších akcí, pro Vás také můžeme připravit raut nebo firemní večírek a pro školy a školky jsme připraveni zajistit plnou penzi o pěti jídlech denně.

Rekreace a služby v okolí

V okolí sjezdovky Bukovka (vedle penzionu) dále Lucifer (Josefův Důl), Severák, Tanvaldský špičák - možnost využití skibusu. Do 300m nástup na běžecké tratě. V létě možnost využití cyklistických tras, turistických tras. Dobré místo na relax a pohodu - mimo obydlenou oblast. V létě terasa, trampolína, dětské hřiště, ohniště, půjčovna kol.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Novotný
Informace poskytnul: Petr Novotný
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz