Penzion Kamarád

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Jestřabí v Krkonoších
Adresa: 
Jestřabí v Krkonoších 34
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion Kamarád chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Vítkovice počasí Vítkovice

počasí Ski areál Janova Hora počasí Ski areál Janova Hora

Rodinný penzion s příjemnou a přátelskou atmosférou, kapacita 30 lůžek, domácí kuchyně. Skvělý výchozí bod pro sportovní aktivity a nebo klidný odpočinek. PING-PONG, WI-FI, dětský koutek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jestřabí v Krkonoších, penzion je dobře dostupný i v zimě. Možnost parkování u objektu. Klidné místo, 300m od cvičného vleku asi 1km od lyžařských středisek Vítkovice, Vurmovka, Jizera.Dobrá dostupnost i do ski areálů Harachov, Špindlerův Mlýn a Rokytnice nad Jizerou. Cyklistické trasy a turistické trasy. 40km Prachovské skály.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Restaurace, pign-pong, WI-FI, dětský koutek, společenské hry, pračka a sušička, hřiště, průlezky, gril, lyžárna.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski areály, cyklo stezky, turistické stezky, bobové dráhy, jízdy na koních, půjčovny. Možnost pronájmu školní tělocvičny. Plavecký bazén v Jílemnici, masáže, adrenalinové sporty. A mnoho dašího, zašlete nám Váše přání a my uděláme vše proto aby jsme Vám je splnily.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz