Penzion Jestřábí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Černá v Pošumaví
Adresa: 
Černá v Pošumaví - Jestřábí
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion Jestřábí chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Černá v Pošumaví počasí Černá v Pošumaví

Penzion v bezprostřední blízkosti písečné pláže, 2-5 lůžkové pokoje, společná kompletně vybavená kuchyň k přípravě a ohřevu jídla, venkovní posezení, gril, ohniště. Nachází se v blízkosti yacht klubu a windypointbeach.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion nabízí ubytování od června do konce září ve vyhledávané lokalitě jižních Čech u Lipenského jezera. Nachází se v bezprostřední blízkosti písečné pláže nedaleko od yacht klubu a windypointbeach - plážového baru, kde je každodenní program. Autobusové nádraží 2km, vlak 4km, nejbližší restaurace 50m, koupání 70m, obchod 3km, pošta 2km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý pokoj má koupelnu se sprchou, umyvadlem, WC, 2-5 lůžkové. K dispozici je společná, kompletně vybavená kuchyň k přípravě a ohřevu jídla, lednice, sporák, varná konvice, myčka, veškeré nádobí. Venkovní posezení, gril, ohniště, ping pong, šipky, stolní fotbal. Wifi zdarma, parkoviště, možnost stravování v blízkém okolí.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Velké možnosti výletů po okolí, např. Český Krumlov - zámek, otáčivé hlediště, grafitový důl, nepřeberné množství muzeí. Rožmberk - hrad, Vyšší Brod - poštovní muzeum, klášter, Vítkův Hrádek - rozhledna, Schwarzenberský kanál, Boubínský prales, Plešné jezero. Lipno nad Vltavou - Stezka korunami stromů, bobová dráha, aquapark, hopsárium, golf, lanovka. Frymburk -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz