Penzion Hejnice
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Hejnice » Penzion Hejnice

Penzion Hejnice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hejnice
Adresa: 
Hejnice, Jizerská 97, 46362
Telefon: 
+420-732 202 845
Web adresa:
www.pensionhejnice.cz
www.ceskehory.cz/pensionhejnice

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  375 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Hejnice počasí Hejnice


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází ve městě Hejnice na úpatí Jizerských hor. Dobrá autobusová a vlaková doprava, vlastním autem. Hejnice jsou blízko Polska a Německa, kde jsou možné výlety za zajímavostmi i sportovní aktivity. Známý SINGLTREK vede i přes tyto země. Několikrát za den jezdí autobus (v létě s přívěsem na kola) nahoru do hor, odkud vede spousta cest a tras.
Vybavení a služby
Celoroční ubytování v penzionu rodinného typu. 2x2 lůžkové pokoje s možnou přistýlkou nad schůdky (děti/mladí lidé) a 2x3 lůžkové pokoje, apartmán 4+2 lůžka. Každý pokoj má své soc.zařízení, povlečení a ručníky v ceně. Wifi internet, TV, společná vybavená kuchyně. Kolárna a lyžárna v budově. Parkoviště u penzionu. Bez stravy, ale pár metrů od penzionu jsou 2 pekárny a obchody.
Rekreace a služby v okolí
Historické památky ve městě i okolí - Bazilika s klášterem. Singltrek, cykloturistika a turistika, houbaření, koupaliště. Lyžařské a běžkařské trasy. Kino, zdravotní středisko, lékárna, pošta, banka + bankomat, kadeřnictví. Spousta různých obchodů. Fitness centrum, masážní salony, Obří sud a Lázně Libverda, zámek Frýdlant v Čech. Bazén + sauna v Novém Městě. Cca 25km ... více >>
Provozovatel: Vladana Leitnerová
Informace poskytnul: Leitnerová V
TOPlist