TOPlist

Pension Hejnice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hejnice
Adresa: 
Jizerská 97, Hejnice 463 62
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 745 162
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
pensionhejnice.cz
www.ceskehory.cz/pensionhejnice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Hejnice počasí Hejnice

Rodinný penzion v Hejnicích, které se nacházejí v srdci Jizerských Hor. Kapacita 19 lůžek s možností přistýlky. Cena od 200-500 Kč/osoba/noc, každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Je zde společná plně vybavená kuchyňka a úschovna kol nebo lyží. Parkování před objektem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází v centru malebného města Hejnice, které leží v srdci Jizerských hor. Ve městě se nachází kino, koupaliště, restaurace, kavárny a obchody. Okolí nabízí vyžití v podobě turistiky, cyklistiky (singltrekové tratě), běžkařského lyžování, sjezdového lyžování(skiareál Ještěd 30km, skiareál Swieradow Zdrój 20km). Možnost využití lázeňských služeb v Lázních... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Náš pension nabízí kapacitu 20 lůžek s možností přistýlky nebo dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a ve společných prostorách je možné využít plně vybavenou kuchyňku v četně lednice s mražákem. Pokud přijedete s dětmi, rádi Vám připravíme dětský koutek. Pro naše hosty je zde také místnost pro uskladnění kol nebo lyží. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letních měsících je možné využít přírodní koupaliště přímo ve městě. Okolí je jako stvořené pro pěší turistiku a cyklistiku (singltrekové tratě). Město je vybaveno kinem, obchody, restauracemi a kavárnami, vlakovým i autobusovým nádražím a fitcentrem. V letních měsících zde můžete navštívit také letní kino. V zimě lze využít velké množství upravených běžkařských... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pension Hejnice
Informace poskytnul: Lucie Humlová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz