PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Žlutice » Penzion a bungalovy Harmonie

Penzion a bungalovy Harmonie

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Žlutice
Adresa: 
Žižkov 540
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 725 964 015, 417 639 781
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionharmonie.com www.ceskehory.cz/penzionharmonie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 51 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 557 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Všechny pokoje v penzionu mají vlastní sociální zařízení, TV, Wifi. Bungalovy navíc s kuchyňkou. Firemní akce - školící místnost. Svatby, rodinné oslavy. Virtuální bowling, golfový a střelecký trenažér, squash. Restaurace s terasou. Venkovní MINIGOLF


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pokud hledáte příjemné ubytování v karlovarském regionu, 30 km od Karlových Varů, přijměte naše pozvání do penzionu a bungalovů Harmonie ve Žluticích. Budete mít příležitost poznat zdejší okolí lemované krásnou přírodou a samotné město Žlutice s bohatou historií.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

UBYTOVÁNÍ + SPORT + ZÁBAVA. V nabídce máme dva čtyřlůžkové apartmány, jeden třílůžkový pokoj, šest dvoulůžkových pokojů a čtyři jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a wc. Na každém pokoji je televize, lednička a wifi. V penzionu je výtah. Bungalovy přímo sousedí s penzionem. Ubytování pro 4 osoby (ložnice, v obýváku... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion je situován 30 km od Karlových Varů. V okolí se nachází spousta historických a kulturních památek: stolová hora Vladař s archeologickými vykopávkami, historická města Valeč, zámek Chyše, Rabštejn nad Střelou a zámek Manětín. Okolní lesy jsou ideálním místem pro houbaření a myslivost. Řeka Střela je rájem pro rybaření. Náš penzion je výtečným výchozím místem pro cykloturistiku i pěší výlety.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: CHEPO plus s.r.o.
Informace poskytnul: Iva Civínová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz