PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Dagmar

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vranov nad Dyjí
Adresa: 
Havlíčkovo nábřeží 346, Vranov nad Dyjí, 671 03
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 737 157 142
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penziondagmar.webnode.cz www.ceskehory.cz/penziondagmar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Penzion Dagmar je situován na břehu řeky Dyje v klidném prostředí. Za pouhých 15 minut se dostanete k přehradě. Ubytování v penzionu je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory. Možnost parkování přímo na pozemku penzionu. Velice příznivé ceny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vranov nad Dyjí je turisticky nejnavštěvovanější lokalita jihomoravského kraje. Není se taky čemu divit, je zde mnoho zajímavých míst, historických památek, obklopuje nás krásná příroda Národního parku Podyjí, ale také Vranov a Vranovská přehrada skýtá mnoho možností kulturního vyžití. Možností jak strávit volný čas je hned několik. Možnost pronájmu celého objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

1x čtyřlůžkový pokoj s terasou a televizí, 2x dvoulůžkový pokoj. Vybavení: 2x společná sprcha a WC, možnost vlastního vaření v samostatné kuchyňce (lednička, el. vařič, varná konvice). Posezení na venkovní terase, zahrada s udržovaným trávníkem, ohniště, míčové hry aj.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Volný čas: Národní park Podyjí, Vranovská přehrada, rybaření, vodní sporty, plavby vyhlídkovou lodí, lanový park, cyklistika a turistika (i do blízkého Rakouska), turistický vláček, zámek Vranov nad Dyjí, zámek Bítov, Muzeum vojenského opevnění, kulturní akce (např. Vinobraní), a mnohé další...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Procházková
Informace poskytnul: Helena Procházková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz