TOPlist

Penzion Dagmar

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Jáchymov
Adresa: 
Palackého 766, Jáchymov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-353 831 111
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.laznejachymov.cz
www.ceskehory.cz/penzion-dagmar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 52 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jáchymov počasí Jáchymov


Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází se v blízkosti léčebného komplexu Curie*** (cca 300m). Přístup do penzionu je po schodech nebo po silnici vedoucí do kopce.

Vybavení a služby

Stravování probíhá v restauraci penzionu nebo v restauraci komplexu Curie. Recepce penzionu je v komplexu Curie. Pro hosty je připraveno malé wellness se saunou, parní saunou, whirpool a odpočinkovou zónou. Penzion disponuje omezenou kapacitou parkovacích míst za úplatu / 80,- czk za den/ a bezplatnou úschovou jízdních kol a lyží. Internetové připojení je zdarma.

Rekreace a služby v okolí

V blízkosti penzionu se nachází Aquacentrum Agricola se saunou, soláriem, fitness a nabídkou wellnessových procedur. Možnost zapůjčení horských kol, nordic walking, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, petangue.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Léčebné lázně Jáchymov a.s.
Informace poskytnul: Léčebné lázně Jáchymov a.s.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz