Penzion Dagmar

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází se v blízkosti léčebného komplexu Curie*** (cca 300m). Přístup do penzionu je po schodech nebo po silnici vedoucí do kopce.
Vybavení a služby
Stravování probíhá v restauraci penzionu nebo v restauraci komplexu Curie. Recepce penzionu je v komplexu Curie. Pro hosty je připraveno malé wellness se saunou, parní saunou, whirpool a odpočinkovou zónou. Penzion disponuje omezenou kapacitou parkovacích míst za úplatu / 80,- czk za den/ a bezplatnou úschovou jízdních kol a lyží. Internetové připojení je zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti penzionu se nachází Aquacentrum Agricola se saunou, soláriem, fitness a nabídkou wellnessových procedur. Možnost zapůjčení horských kol, nordic walking, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, petangue.
AKČNÍ NABÍDKA - DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH se slevou 30%

Termín: 9.1.-26.1.17.

Program zahrnuje:
• 2x ubytování s polopenzí
• denně vstup do Aquacentra Agricola vč. sauny na 90 min.
• 1. den pobytu solná jeskyně
• 2. den jedna procedura z kapacity volných procedur ve výběru: perličková koupel, částečná masáž, indická masáž hlavy, parafínový zábal na ruce
• pro děti 2. den pohoštění v kavárně

Cena za jednolůžkový pokoj: 2.450,- Kč
Cena za dvoulůžkový pokoj (2 osoby): 3.948,- Kč
Cena za studio (2 osoby): 4.312,- Kč

Uvedené ceny jsou již včetně slevy.

Děti do 15 let sleva 10%, děti do 12 let sleva 30%. Děti do 2 let ZDARMA. Děti na přistýlce dalších 10% slevy.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz