České hory » Šumava » Ubytování » Stachy » Penzion biofarma U dvou sluncí

Penzion biofarma U dvou sluncí

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Stachy
Adresa: 
Jirkalov 57, 384 73 Stachy
Telefon: 
+420-602 220 271, 388 428 645
Web adresa:
www.penzion-biofarma.cz
www.ceskehory.cz/penzion-biofarma

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  785 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov počasí Zadov


Poloha a dosažitelnost
Zajišťujeme ubytování v rodinném penzionu s apartmány nedaleko lyžařského areálu Zadov. Levné rekreační ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i starší generaci, agroturistiku, cykloturistiku, běžecké i sjezdové lyžování a výlety po Šumavě. Nabízíme 3 apartmány o 4, 5 a 6 lůžkách. Každý apartmán má předsíňku, obytnou místnost s kompletně vybavenou kuchyňkou (lednice s ... více >>
Vybavení a služby
Apartmány jsou vybaveny wi-fi připojením na internet, TV-SAT. K dispozici je zdarma herna se stolním tenisem a vii-fit a dětský koutek. Dále máme půjčovnu sportovních potřeb (kola,lyže atd.) a saunu. Parkování v objektu. V ceně je zahrnuto poskytování ložního prádla, ručníků, utěrky, tekutého mýdla a toaletního papíru.
Rekreace a služby v okolí
Restaurace je cca 200m od objektu. V případě zájmu lze zajistit maserské služby. Okolí nabízí velké množství přírodních, kulturních i historických zajímavostí. 7km vzdálený lyžařský areál Zadov nabízí několik lyžařských vleků, sedačkovou lanovku, upravené běžecké tratě s návazností na trasy po celém národním parku Šumava a lanovou dráhu. Koupání v létě je možné na koupališti v Rohanově (cca 10km).
Provozovatel: Růžena Kramlová
Informace poskytnul: Kramlová
TOPlist