PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Radošov » Penzion Aqua

Penzion Aqua

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Radošov
Adresa: 
Radošov 124, 362 72 Kyselka
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionaqua
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 340 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ostrov nad Ohří

Je možný

Venkovní bazén

Nalézá se v obci Radošov - Kyselka v údolí řeky Ohře, 9km od Karlových Varů a 9km od Ostrova nad Ohří. Cca 20km od Božího Daru.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nalézá v obci Radošov - Kyselka v údolí řeky Ohře (cca 80m od řeky), 9km od Karlových Varů a 9km od Ostrova nad Ohří. Cca 20km od Božího daru.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má dva čtyřlůžkové apartmány a jednu dvoulůžkovou chatu. Samostatné WC a sprcha, možnost vlastního vaření, na velké zahradě je bazen o velikostí 10x5x1,5m, sezení pod altánem, možné grilování a točené pivo - samoobsluha. V obci jsou dvě restaurace, vzdálené cca 300m. Hlídané parkoviště na pozemku přímo u penzionu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je mnoho míst, která stojí za zhlédnutí. Například: město Karlovy Vary, Jáchymovské muzeum a mincovna, hrad Loket, zřícenina hradu Andělská Hora, jeskyně skřítků u obce Dubina, rozhledna Bučina nad Kyselkou, Klášter Teplá, Klínovec a Boží Dar a přímo v obci dřevěný zastřešený most z doby Karla IV. Dále možnost rybaření na řece. Tři km po proudu začíná pstruhová voda.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Hajná Jindra
Informace poskytnul: Vítězslav Hajný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz