PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Žofín » Penzion a restaurace Lesovna Žofín

Penzion a restaurace Lesovna Žofín

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pohorská Ves, Žofín
Adresa: 
Žofín 24, Pohorská Ves 382 83
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 380 322 001
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lesovnazofin.cz www.ceskehory.cz/lesovnazofin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 42 lůžek

Penzion a restaurace Lesovna Žofín v srdci Novohradských Hor. Cyklistika, turistika, žofínský prales. Ubytování a stravování v horském penzionu v panenské přírodě. Penzion nabízí apartmány, 2 a 3 lůžkové pokoje a turistické ubytování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion v srdci Novohradských Hor u nejstarší přírodní rezervace v Evropě - Žofínského pralesa. Z Českých Budějovic po silnici E55 směr Dolní Dvořiště - Linc. V obci Kaplice odbočit vlevo směr Benešov nad Černou na silnici č. 154. Z Benešova nad Černou vpravo směr Pohorská Ves - Černé Údolí. V Černém Údolí odbočit u bývalé roty PS vpravo směr Žofín. Parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celkově areál penzionu nabízí: sauna až pro 6 osob, hydromasážní vířivka pro 2 osoby, malá tělocvična pro děti, konferenční místnost s kuchyňkou pro cca 25 osob-při nepřízni počasí možno přizpůsobit jako herna pro děti (vekoplošná TV, DVD, ping-pong, šipky atd.). Úschovna cenných předmětů, úschovna kol. Stylová restaurace s krbem pro 30 osob,možnost snídaní, polopenzí... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

CHKO Novohradské Hory, rezervace Žofínský Prales, cykloturistika, turistika.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: MK ŽOFÍN s.r.o
Informace poskytnul: -ks-
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz