PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Yveta

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Mísečky
Adresa: 
Horní Mísečky 370, 512 38 Vítkovice v Krkonoších
Telefon: 
zobrazit telefony
mobil: +420-606 911 708, +420 602 427 277
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pension-yveta.cz www.ceskehory.cz/yveta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Mísečky

Wi-Fi

Není možný

Malý rodinný pension ve skiareálu Horní Mísečky, které jsou výchozím bodem pro horskou turistiku, výlety na kolech a centrem zimních sportů v Krkonoších.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension Yveta se nachází v nadmořské výšce 1000m (GPS 50°44'4.43"N; 15°34'2.26"E) v centru skiareálu Horní Mísečky (HM). Špindlerův Mlýn je vzdálen 2km po turistické cestě a propojen se skiareálem HM vleky, lanovkou, sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Dosažitelnost: Vlastní doprava - pension dostupný v zimě i v létě, vlastní parkoviště. Autobusová doprava - zastávka... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension nabízí ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou cca 18 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a mansardu. V pensionu je lyžárna a sušárna bot a úschovna pro kola. Doporučujeme pro ty, kdo hledají klid, pohodu, ubytování bez stresů.Okolí pensionu nazýváme "klidová zóna". Ve společenské místnosti-jídelně je možno... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LÉTO: Horní Mísečky se nalézají na okraji III. zóny Krkonošského národního parku a jsou tak vhodným výchozím bodem pro pěší túry do této chráněné oblasti (např. prameny Labe cca 8km, Sněžka cca 23km) i cyklo výlety (např. HM-Janova Hora-ŠM-Medvědín-HM cca 18km). Je však možno využít i kyvadlové dopravy (bus HM-Zlaté návrší) či krkonošského cyklobusu (HM-Jilemnice) s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PaedDr.Lenka Rysulová Šnebergr
Informace poskytnul: Rysulová Lenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz