PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Yveta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Yveta se nachází v nadmořské výšce 1000m (GPS 50°44'4.43"N; 15°34'2.26"E) v centru skiareálu Horní Mísečky (HM). Špindlerův Mlýn je vzdálen 2km po turistické cestě a propojen se skiareálem HM vleky, lanovkou, sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Dosažitelnost: Vlastní doprava - pension dostupný v zimě i v létě, vlastní parkoviště. Autobusová doprava - zastávka Vítkovice, Horní Mísečky 100m od pensionu. Přímá autobusová linka z Prahy. Protože jde o depandanci Pensionu Horské Zátiší, je možné využívat služeb tohoto pensionu. Vlaková doprava - zastávka Jilemnice, dále autobusem.
Vybavení a služby
Pension nabízí ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou cca 18 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a mansardu. V pensionu je lyžárna a sušárna bot a úschovna pro kola. Doporučujeme pro ty, kdo hledají klid, pohodu, ubytování bez stresů.Okolí pensionu nazýváme "klidová zóna". Ve společenské místnosti-jídelně je možno využít(cyklo/běžeckých/turistických) map k naplánování tras či prostudovat místní historické artefakty a materiály a dozvědět se např. co psal místní tisk v roce 1913 o nešťastném úmrtí Hanče a Vrbaty. Dále je k dispozici dobový kulečník, šipky, TV/SAT, možnost připojení na Internet- WI-FI. Pension má klidnou atmosféru a je proto vhodný i pro rodiny s dětmi. Doporučujeme však pro děti starší - cca od 6 let (schody na mezonet). Je možné využít saunu a vnitřní bazének (velký whirpool 3x5 m) v pensionu Horské Zátiší, vzdáleném 100 metrů nad objektem.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LÉTO: Horní Mísečky se nalézají na okraji III. zóny Krkonošského národního parku a jsou tak vhodným výchozím bodem pro pěší túry do této chráněné oblasti (např. prameny Labe cca 8km, Sněžka cca 23km) i cyklo výlety (např. HM-Janova Hora-ŠM-Medvědín-HM cca 18km). Je však možno využít i kyvadlové dopravy (bus HM-Zlaté návrší) či krkonošského cyklobusu (HM-Jilemnice) s návaznými spoji. Potřebné mapy jsou k dispozici v pensionu. Na trase do Špindlerova Mlýna je provozována bobová dráha a Aquaparky (celoročně). ZIMA: Ve skiareálu Horní Mísečky jsou denně upravované běžecké tratě v délce 50 km. Nachází se zde sjezdové tratě všech obtížností, areál je propojen sjezdovkami a lanovkami se skiareálem Špindlerův Mlýn. Mezi doplňkové služby patří večerní lyžování, snowboard park, dětská lyžařská škola a snowboardová škola. Mezi DALŠÍ ATRAKCE v okolí patří: vyjížďky na koních na farmě Hucul (Janova Hora - cca 6km pěšky, cca 8km autem), Krkonošské muzeum v Jilemnici, Muzeum krkonošských řemesel v Poniklé (13km autem), zoologická zahrada ve Dvoře Králové nebo Bozkovské dolomitové jeskyně (Semily - cca 35km autem).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz