PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Pension Svatý Jan

Pension Svatý Jan

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 356
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 949 593
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.svaty-jan.cz www.ceskehory.cz/pensionsvatyjan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Wi-Fi

Po domluvě

Pension Svatý Jan se nachází se v Anenském údolí, přímo v Harrachově. V letních měsících je pro naše hosty k dispozici venkovní bazén s terasou. Bazén je vyhřívaný, zastřešený. Nabízíme stylové ubytování se snídaní.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension Svatý Jan se nachází přímo v Harrachově, v malebné části zvané Anenské údolí, touto cestou lze dojít přímo k lanovce na Čertovu horu. Centrum Harrachova je 10 minut chůze.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Snídaně jsou v ceně pobytu. Všechny pokoje mají svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Každý pokoj je vybavený LCD televizorem. Kuchyňka je ve společné jídelně (varná konvice, mikrovlnka, varná deska, myčka, lednice, kávovar). V letním období máme pro naše hosty k zapůjčení plynový gril (zdarma). V centru najdete plno restaurací... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Harrachově je několik dětských hřišť. Nejbližší je od nás 100m. Přímo u pensionu je pískoviště, houpačky, trampolína, stolní tenis, terasa, venkovní bazén. Harrachov nabízí aktivity pro dospělé i děti, jako je bobová dráha, lanové centrum, lezecká stěna, koloběžky, čtyřkolky, bowling, tenisové hřiště, golfové hřiště, minigolf, koupaliště. V Harrachově můžete... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloslav Štikar
Informace poskytnul: Adéla Štikarová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz