PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension STYL

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Mariánské Lázně, Drmoul
Adresa: 
Školní 15, 35472 Drmoul
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 263 972
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
pension-styl.com www.ceskehory.cz/pension-styl
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Rodinný pension s restaurací, stylově zařízené pokoje, ceny od 250,- Kč za osobu, dětské hřiště, terasa,trampolína, bazén, v blízkosti možnosti sportovního vyžití (tenisové kurty, golfové hřiště, bazén, přírodní koupaliště a jiné) ubytování na klidném místě cca 3 km od Mariánských Lázní.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází na klidné místě v obci Drmoul, 3 km vzáleném od Mariánských Lázní, na zahradě dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, trampolínou a pískovištěm,na zahradě je zakopaný bazén se zastřešením v objektu je stylová restaurace s kuchyňkou s možností vlastního vaření,nebo možnost objednání polopenzí, k dispozici venkovní terasa a uzavíratelné parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje se nacházení v prvním a druhém patře objektu podrobný popis a vybavení i s fotkami naleznete na našich webových stránkách.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je zaměřeno nejen na veškeré lázeňské služby, ale také využití sportovní a rekreační, za zmínku stojí zámek Kynžvart, klášter Teplá, zámek Bečov, přírodní rezervace Kladská, přírodní rašeliniště, hrad Loket a jiné.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Narovcová
Informace poskytnul: Barbora Narovcová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz