Pension Styl

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Bedřichov
Adresa: 
Bedřichov
Telefon: 
+420-606 411 840, 721 967 622
Web adresa:
pensionstyl.cz
www.ceskehory.cz/pensionstyl

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  825 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov počasí Bedřichov


Poloha a dosažitelnost
Pension Styl poskytuje útulné ubytování v centru turistického střediska Bedřichov, které se nachází v regionu Jizerské hory. Poloha je zde naprosto ideální. Pěšky jste za 5 min u lyžařského stadionu, kde se nastupuje na zdejší magistrálu ( startuje se zde Jizerská padesátka ). Stejná vzdálenost platí pro lyžařské vleky, obchod, koupaliště, autobusové zastávky aj.
Vybavení a služby
Nabízíme klidné ubytování s krásnou a prostornou zahradou u potoka, kde je dětské hřiště, ohniště a posezení. V naší nově vybavené jídelně s barem, krbem a dětským koutkem můžete trávit příjemné večery s výhledem do přírody. Všechny pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, některé pokoje mají TV. Máme vlastní parkoviště přímo u penzionu. Kola a lyže u nás můžete bezpečně uložit. WIFI zdarma
Rekreace a služby v okolí
Běžkařský stadion - nástup na magistrálu (zde se startuje Jizerská padesátka). V létě se magistrála využívá jako skvělé místo pro nadšence turistiky pěšky i na kole. Přehrada, koupaliště, obchod, tenisové kurty, lyžařské vleky, překrásná příroda.
Provozovatel: Pension Styl
Informace poskytnul: Jakub Metlička
TOPlist