TOPlist

Pension Šrámek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kašperské Hory
Adresa: 
Pension Šrámek, Dlouhá 137, 341 92 Kašperské Hory
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 129 369
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sramek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Kašperské Hory počasí Kašperské Hory

Kašperské Hory hlásí 10 - 30 cm sněhu

Rodinný pension o kapacitě 16 lůžek + přistýlky. Pokoje s WC, koupelnou, TV a lednicí na pokoji. Nachází se kousek od centra Kašperských Hor. Cca 500m od pensionu je lyžařský vlek s umělým zasněžováním. V okolí protahované běžkařské stopy. V okolí hrad Kašperk, Zlaté štoly, národní park Šumava...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš pension se nachází v souběžné ulici pod náměstím, naproti poště. Autobusová zastávka je vzdálená cca 50m. Horské město Kašperské Hory, kde se nacházíme, je dobře dostupné autobusem či autem. Vlakem je možno dojet do Sušice, pak pokračovat autobusem. Město se nachází na hranici Národního parku Šumava a má řadu památek a z velké části zachovaný středověký ráz... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension se skládá ze čtyř apartmánů s WC, TV koupelnou a lednicí na pokoji. Apartmány pro tři a více osob jsou dvoupokojové. V pensionu podáváme snídaně,které jsou v ceně ubytování. Snídaně jsou tzv. kontinentálního stylu. Další stravování je možno pořídit v několika restauracích v okolí pensionu, které se nacházejí ve vzdálenosti cca 30 až 500m. V pensionu je též... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je lyžařský vlek s umělým zasněžováním (cca 500m) a také počátek některých běžkařských stop. Dále je v bezprostředním okolí (30 až 500m) několik restaurací, bowling, Museum Šumavy, Museum motorek, dřevěných hraček a Museum pivovarnictví. Dále jsou v okolí 3 kostely (2 gotické, jeden novorománský) a u nejstaršího gotického kostela jasou možné prohlídky. Ve... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pension Šrámek
Informace poskytnul: Marie Šrámková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz