TOPlist
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Pension Sagasserovy boudy U Bohouše

Pension Sagasserovy boudy U Bohouše

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 114, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
rezervace léto: +420 723 408 653, rezervace zima: +420 608 812 858
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sagasserovyboudy.cz
www.ceskehory.cz/sagasserovyboudy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1095 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa

Pec pod Sněžkou hlásí 30 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension Sagasserovy boudy, jedna z bývalých dřevařských bud, leží v nadmořské výšce 1060m n.m. na klidném místě, vzdáleném cca 5 km od vrcholu nejvyšší hory České republiky - Sněžky 1603m n.m. Do Velké Úpy lze přijet od Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou. Pro návštěvníky je k dispozici hlídané parkoviště ve Velké Úpě. Doprava na pension je celoročně zajištěna... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Náš pension má kapacitu 16-ti lůžek v 5-ti pokojích, stylovou restauraci a úschovnu kol či lyží. Každý pokoj je vybaven sprchou, toaletou, barevnou televizí a Wi-Fi připojením k internetu. Pro ubytované nabízíme stravování formou polopenze. Snídaně jako švédský stůl, večeře jako jednotné menu. Po celý den je otevřena restaurace. V roce 2002 byl postaven nový lyžařský... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Svou polohou v Krkonošském národním parku a okolní překrásnou přírodou nabízí Pension Sagasserovy boudy mnoho příležitostí k celoroční rekreaci. V létě s množstvím značených stezek jak pro pěší turistiku, tak pro cyklisty. Pro milovníky zimních sportů jsou zde ideální podmínky. Začátečníci mají možnost využít náš vlastní lyžařský vlek. Pro pokročilé jsou k dispozici... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Šimůnek
Informace poskytnul: Bc. Tomáš Kalus
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz