PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Děpoltovice » Pension Pegas Děpoltovice

Pension Pegas Děpoltovice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Děpoltovice
Adresa: 
Pegas Děpoltovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-353 851 000, 776280541
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jkpegas.cz www.ceskehory.cz/jkpegas
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 43 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovací kapacita 43 lůžek ve 2 apartmánech každý pro 5 osob, 1 rodinném pokoji pro 5 osob, a 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Stravování formou plné penze i polopenze. Domácí zvířata lze po dohodě vzít s sebou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Velmi příhodná poloha, 10 km od Karlových Varů, cca 15 km Boži Dar a Klínovec. Autobusové spojení: Karlovy Vary - Děpoltovice. Vlakové spojení: Karlovy Vary - možnost dovozu klientů mikrobusem Ford Tranzit.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Možnosti našeho pensionu jsou rozsáhlé. Můžeme nabídnout pohodlný pokoj k přespání, apartmán vybavený kuchyňkou určený k delšímu pobytu nebo pro početnější skupinu či rodinu. Všechny pokoje i apartmány mají samostatné sociální zařízení a sprchu. Pokoje - lůžka, stolky, konferenční stolek, vestavěná dělená skříň, prádelník - šatník, televize a Wifi zdarma. Dovolená na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Služby: 500m od objektu koupaliště, přímo v areálu rybník s možností chytání ryb, půjčovna horských kol - cykloturistika, půjčovna luků - lukostřelba, stolní tenis. Kultura: Městské divadlo Husovka Karlovy Vary, zámek Kynžvart, Bečov, Mostov, hrad Loket a Seeberg, galerie umění Karlovy Vary, Krajské muzeum Karlovy Vary ...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Pegas Děpoltovice
Informace poskytnul: Bobková Radka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz