PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Srní » Pension Panenka

Pension Panenka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Srní
Adresa: 
Srní 4
Web adresa:
www.ceskehory.cz/panenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 860 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní

Wi-Fi

Je možný

Restaurace

Restaurace s terasou

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Nabízíme ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Některé pokoje mají vlastní kuchyňku. V pensionu je restaurace bez obsluhy kde poskytujeme snídaně, v letních měsících je možno sjednat i polo či plné pense.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Trampolína
Restaurace
Restaurace s terasou
Venkovní posezení
Venkovní gril
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (20km)
U běžkařských tratí (50m)
U cyklostezky (50m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází uprostřed obce Srní, 50m od autobusové zastávky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension s 20tiletou tradicí a množstvím spokojených hostů. Pension Panenka nabízí celkem 15 pokojů 1, 2, 3 i 4 lůžkových, s vlastním sociálním zařízením. Vybrat si můžete pokoj s kuchyňkou nebo bez. V letních měsících funguje samoobslužná restaurace, kde Vám můžeme nabídnout jak hotová tak minutková jídla, palačinky, lívance saláty a pod. součástí restaurace je terasa... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výborná startovní pozice jak pro vyznavače běžeckého lyžování tak i pro cykloturistiku či jen pro pěší turisty. Srní a jeho okolí leží v centrální části Šumavy a proto je tu nepřeberné množství jak běžeckých tak cyklo tras. pro méně zdatné je tu Srnský okruh, procházka k Hauswaldské kapli, Vodnímu zámku, na Viklany. Dále můžete vyrazit na Antýgl, Modravu, Roklan,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Panenka
Informace poskytnul: Petr Panenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz