PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Výprachtice » Ubytování Martina

Ubytování Martina

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Výprachtice
Adresa: 
Ing. Ladislav Bárta, Výprachtice 249, PSČ 561 34
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubytovani-martina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Čenkovice

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Venkovní bazén

Klasické ubytování v soukromí v hezkém prostředí na okraji obce Výprachtice pro vícečlenné rodiny, skupiny mladých i jednotlivce.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází na okraji obce Výprachtice, 2km od lyžařského střediska Čenkovice a 10km od Lanškrounu. Autobusová zastávka 200 m, parkoviště u objektu (6 až 8 míst pro automobily).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování se nabízí ve třech apartmanech. • Apartman č.1: 2 pokoje, wc + sprchový kout, 1. pokoj: 4 lůžka + kuchyňský kout, TV, 2. pokoj: 1 lůžko • Apartman č.2: 3 pokoje, kuchyň, wc + koupelna s vanou, TV, 1. pokoj: 4 lůžka, 2. pokoj: 5 lůžek, 3. pokoj: 3 lůžka. • Apartman č.3: 2 pokoje, kuchyň, wc + sprchový kout, sauna, TV, 1. pokoj: 5 lůžek, 2. pokoj: 1... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo v obci nedaleko ubytování (přibližně 500 metrů) se nachází nový lyžařský vlek Tatrapoma. Za horským sedlem Převáž ve vzdálenosti 3 km se nachází známé lyžařské středisko Čenkovice. Krásné běžecké terény za ubytováním.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Ing. Ladislav Bárta
Informace poskytnul: Ing. Ladislav Bárta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz