TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Močerady » Pension Kamenný statek

Pension Kamenný statek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rožmitál na Šumavě, Močerady
Adresa: 
382 92 Močerady 67, Rožmitál na Šumavě
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 953 200, 602 406 052
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kamennystatek.cz
www.ceskehory.cz/kamennystatek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  737 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Přibyslav počasí Přibyslav

Lipno hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Kamenný statek je místo postavené nad časem běžícím tak rychle kolem nás. Je to o klidu a relaxaci, které vám tohle místo umožní. Ubytujte se v rodinném statku uprostřed nedotčené šumavské přírody. Zbytek dne už je na vás!


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází 2km od Rožmitálu na Šumavě. Oáza klidu obklopená hlubokými šumavskými hvozdy. Kamenný statek dýchá historií a jeho současnost plyne tiše a zvolna. Zastavte se tu na okamžik krátký či delší, dopřejte si nocleh či dva, nebo jen příjemný večer v půvabné atmosféře místních prostor.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, plně vybavenou kuchyňskou linkou pro vlastní přípravu pokrmů a televizí se základními programy. Wifi internet je na celém statku zdarma. Společná terasa na dvoře statku, volná zatravněná plocha pro různé vyžití, ohniště s posezením a možností zapůjčení grilu. Parkování v areálu statku v ceně ubytování.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přírodní park Poluška, Český Krumlov, Hrad Rožmberk, Zámek Hluboká nad Vltavou. Rafting, rybolov, houbaření, cykloturistika.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Borovková
Informace poskytnul: Petr Borovka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz